Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Gratki Sejo! Nie zmarnuj tego!

  2. #42
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez sejo Zobacz posta
    Wygrał fish z Warszawy Zaważył wygrany coincflip z Krisem jak zostalo nas trzech, 66 na AK. Finał zaczynaliśmy 32k do 12k nitro.

    Pzdr
    gratulacje i powodzenia!

  3. #43
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Warsaw, musisz wprowadzić (jako kapitan teamu) ograniczenia w piciu Dziś Sejo wraz z połową Olympica świętował swój sukces, ale boję się, że mu tak zostanie na dłużej

    Jeszcze raz gratki Sejo!

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    hehehehe powód do świętowania nie jest mały, ale mam nadzieję, że do EPT w Warszawie zaprzestane tych praktyk

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    gratulacje Sejo!

    Jezeli chodzi o trzecia osobe, to po fiasku rozmow z paroma dobrymi graczami z naszego rynku, Unibet postanowil postawic na akcent marketingowy i trzecią osobą w teamie będzie Michał Wiśniewski.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    dzięki, mam nadzieje, że nie bedziecie się za mnie wstydzić

  7. #47
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Witam,

    gratulacje Sejo!

    Jezeli chodzi o trzecia osobe, to po fiasku rozmow z paroma dobrymi graczami z naszego rynku, Unibet postanowil postawic na akcent marketingowy i trzecią osobą w teamie będzie Michał Wiśniewski.

    Pozdrawiam,
    Warsaw
    Sorry Warsaw, lubię Michała, ale ta decyzja to porażka na całej linii!! Jak to się ma do Twojego artykułu do najnowszego CPP, którego fragment czytałem już na stronie?? Chcesz mi powiedzieć, że w tym kraju nie ma graczy do grania w EPT?? Proszę cię, nie żartuj sobie i powiedz, że to kawał jakiś!! Michał może jest potrzebny w teamie, ale tylko w Warszawie, po co ma jechać np. do Barcelony?? Poza tym chyba w idei Teamu chodziło o to, żeby dawać szansę polskim graczom, którzy do tej pory nie mieli szans na częstsze pokazanie się w Europie. Nie mówiąc o tym, że wydatek 21k na wpisowe dla Michała to pestka...

    I co to znaczy "po fiasku rozmów"? To znaczy co? Mówiłeś "Słuchaj stary, jesteś dobrym graczem, chcesz pograć za friko w dwóch EPT i dwóch Unibet Open?" a ten ktoś ci mówił "Nie stary, dzieki, ale mam wtedy zajęty termin..."??? No Warsaw, do cholery...!!

    Moim zdaniem bez sensu, beznadziejnie i do dupy!! Jeśli to się tak skończy to będzie to dla mnie żałosne rozwiązanie!!

  8. #48
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    No mnie np nikt o nic nie pytal ;(

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    rozmowy były toczone z dwoma z najlepszych graczy w kraju, ale nie udało się dojśc do porozumienia. Gra w Unibet Team, to nie tylko 'turnieje za friko', to też różne zobowiązania. Gra na stronie, udziały w promocjach itd. Negocjacje ostatecznie upadły tydzień przed EPT i szefostwo postanowiło pójść w innym kierunku. Faktem jest, że idea teamu powstała niedawno i dlatego nie było za dużo czasu na przeprowadzenie eliminacji do teamu oraz znalezienie innego gracza. Na pewno nie jest tak - i chyba nikt tego nie oczekiwał - że Unibet tak po prostu rozda pakiety warte w sumie ponad 200,000pln i nie będzie oczekiwał niczego w zamian.

    Na pewno w okresie sierpień-wrzesień a może i trochę wcześniej, przygotujemy ciekawą promocję w wyniku której do teamu dołączy kolejna jedna lub dwie osoby. Może i wtedy inaczej będą przebiegały negocjacje z czołowymi graczami. Zobaczymy.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    27
    ooo ten termin wrzesien sierpien mi odpowiada juz moze ktos grrzac dla mnie tam miejsce w teamie ^^

    pozdrawiam