Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    no już nie róbcie afery. Ja tam nie mialbym z tym problemu. Weźcie mnie do teamu, a obiecuje, że do glowy mi nie przyjdzie gra na PS FTP, i4 i innych bzdurach

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    powyższe sformułowanie jest trochę niefortunne, postaram się coś w tej sprawie zrobić. I drobne przypomnienie - turniej finałowy z wpisowym 540 euro już za tydzień, w niedzielę 2 marca. Na chwile obecną zarejestrowane jest 7 osób, które powalczą o standardową pulę nagród w turnieju oraz o nagrodę główną - miejsce w unibet poker team warte przynajmniej 70,000pln (w tym turnieje główne EPT Warszawa oraz EPT Barcelona). Przypominam też, że do turnieju głównego można zakwalifikować się codziennie, w turnieju za 55 euro o godzinie 22 - jedno miejsce gwarantowane. O godzinie 16 natomiast turbo eliminacje do codzienniej satelity, za 5,50 euro.

    Do turnieju głównego można również zapisać się bezpośrednio, bez konieczności gry w satelitach.

    Pozdrawiam,
    Warsaw

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Taka fajna promocja, ale coś moim zdaniem słabo zorganizowana... Świadczy o tym choćby ilość postów w tym wątku. 7 osób na tydzień przed finałem? I czemu nagle finał w sieci a nie na żywo? Czy tylko Hyatt jest w Warszawie? Zresztą tam sie i tak nic nie dzieje, satelity do EPT sa tak samo słabo zorganizowane i się nie odbywają... Generalnie przykro patrzeć, kolejny raz EPT przejdzie nam koło nosa niezauważone i bez udziału naszych zawodników...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Naprawdę szkoda, że finał zamiast na żywo odbędzie się w sieci bo jednak jest kolosalna różnica a reprezentant Teamu będzie grał turnieje na żywo a nie w sieci wiec może warto pokombinować...

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    nic nie kombinujcie dobrze jest

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Po dzisiejszej satelitce stwierdzam, że szykuje się mocna ekipa LOLZ

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja finał w sieci się nie piszę... Jakby był live to bym pograł...

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Na pierwszy pakiet nie ma mozliwosci zorganizowania finalu live, takie bylo zalozenie, ale nic z tego nie wyszlo i nie bylo juz czasu na szukanie innych opcji, a w gre wchodzily tylko kasyna. Kolejne pakiet do pokerteamu beda juz do wygrania w finale live z opcja bezposredniego buyina lub satelit w sieci.

    pozdrawiam
    warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ile wynosi bezposrednie wpisowe na turniej 2 marca??

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    500+40 Euro