Strona 10 z 27 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 267
  1. #91
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez psk Zobacz posta
    ale u mnie (uzywam PT + gametime+) tego nie zauwaza i wyswietlane statystyki sa pomieszane miedzy graczami... i trzeba recznie zmieniac po kazdym otwarciu stolu... mam nadzieje ze ktos to zrozumial :P
    5 lat gram bez uzywania PT mam nadzieje ze ktos to zrozumie

  2. #92
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    w Sit and go pojawil sie Timebank , jak wyglada sprawa wprowadzenia go na cashowe?

  3. #93
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Gdzie? Bo nie zauważyłem, chyba że na na stawkach 100+

  4. #94
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Chyba na 25+ już jest

  5. #95
    nie wiem czy już to ktoś proponował ale najbardziej mi brakuje tworzenia prywatnych s&g albo turniejówek!

    Na Mansion jest to super rozwiązane, można zrobić prywatny tur na hasełko, ustalić wpisowe, strukturę wygranych, czas rozpoczęcia co do minuty, typ pokera, liczbę graczy, prędkość blindów, czy mają być rebuye cze nie..

    a BossMedia? Wstyd! :P (to tak żeby was zdopingować do pracy)

  6. #96
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Mam zamiar przejść na Boss Medie i mam pytanie:
    dobrze będzie widać stoły jeśli na 17'' ustawię rozdzielczość 1600x1200? (chce zmieścić cztery duże stoły w ten sposób tylko nie wiem czy coś będę na nich widział).

    Pozdro

  7. #97
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja tak grałem i grać się dało, chociaż kwoty trochę niewyraźne były.

  8. #98
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Czy da się wyłączyć funkcję usadzania mnie zawsze w tym samym miejscu stolika ( na dole po środku ).

  9. #99
    mnie troche drazni zmienianie stolow podczas turniejow.gralem wczesniej na ongame i tam bylo to lepiej rozwiazane,pewnie dlatego teraz tak mi to przeszkadza.

    chodzi o to ze jak zmieniasz stol to poprzedni stol sie zamyka,nowy otwiera w zupelnie innym miejscu na pulpicie.jesli ktos gra orpcz turnieju kilka innych stolow bardzo to denerwuje tymbardziej ze dodatkowo niepotrzednie wyskakuje lobby

    na ongame przy zmianie stolu gralo sie caly czas w tym samym okienku


    uwazam ze rozniez przydalaby sie funkcja ktora moglaby na jakis czas pozostawiac dany stol na wierzchu.chodzi np o sytuacje w ktorej widzimy ze prawdopodobnie bedziemy w danej grze wkladac w rozdanie caly BI.w tym czasie akie decyzje jak zrzucenie 74 na innym stole powinny poczekac nawet gdybysmy musieli na innym stole zrzucil autoamtycznie 99.obserwowanie danego stolu przy waznych rekach moze byc pomocne i oznaczac dla nas kilkanascie bb do przodu lub do tylu

    wiem ze majac AA na stole A42 po rereisie powinnismy zagrac AI i miec wynik rozdania w dupie ale czasami warto zobaczyc jak rozegral takie cos przeciwnik a nie pozniej szukac wsrod kilku stolow czy sie podwoilismy czy nie

  10. #100
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    mnie w sofcie bossmedii najbardziej wkurza że jak na riverze przychodzi badbeat przez który odpadam z turnieju, wkurwiony klikam szybko na zamknięcie okna i pojawia się YOU CANT EXIT THE GAME DURING THE GAME, i muszę czekać dwie sekundy...