Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 267
  1. #1
    Witam,

    Ostatnio prosiłem Was o spisanie najbardziej uciążliwych uchybień w sofcie Boss Medii i jak widać naciski czasem przynoszą skutek. Co prawda do ideału jeszcze daleko ale jak widać cały czas BM idzie w dobrą stronę.

    Oto jakie zmiany zaszły w sofcie:

    1) Boss Media jest już w pełni kompatybilna z Poker Trackerem, wszelkie problemy jakie występowały wcześniej powinny zniknąć

    2) Przyciski szybkiego betowania - pół pota, trzy czwarte pota, pot i allin

    3) Nowy przycisk do rebuya w turniejach

    4) Nowe listy oczekujących, można wyłączyć stoły turbo

    Już niedługo powinien pojawić się time bank. Co myślicie o zmianach??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Po prostu pieknie Jeszcze jak dojdzie time bank i skalowalnosc stolow, albo po prostu 2 tryby wiekszy i mniejszy a bedzie idealnie

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    LADNIE. A co z disconnectem ?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    zmiencie rozmiar stolow i wszystko bedzie ok!!!!

  5. #5
    Rozmiary stołów są teraz dla nas priorytetem, przyciski 'reconnect' też zostały wysłane.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Witam,

    1) Boss Media jest już w pełni kompatybilna z Poker Trackerem, wszelkie problemy jakie występowały wcześniej powinny zniknąć
    Rozegrałem 100 rozdań, a w PT mam 97

    Komp raczej z wyższej półki, więc problemu z wydajnością nie ma.

    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Rozmiary stołów są teraz dla nas priorytetem, przyciski 'reconnect' też zostały wysłane.
    Filtry Mateusz, filtry

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Bardzo duży plus. Niestety wraz ze zmianami pojawiły się problemy z utratą połączenia. Już 3 razy w ciągu godziny. Mam nadzieję, że to chwilowy problem nie związany z aktualizacją...

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    tez mialem problemy
    a za to bardzo podobaja mi sie te przyciski bet pot itp szczegolnie w omaszce

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Nosz k... . Czy te spece z Boss Medii nie potrafia nic przy tym sofcie zrobic, zeby czegoś innego nie popsuć ?

    3 raz wywaliło mnie w ciągu godziny i to na dodatek z kolorem i poker drawem, a typ wyglądał mi na seta i chętnie dokładał


    Jako kierownik działu IT wiem jedno, jeśli mój pracownik wrzuciłby update na "produkcję" bez 1000 krotnego przetestowania, to wyleciałby z pracy na zbity pysk.

    Jak zacząłem marudzić to pomarudzę dalej. Zawsze myślałem, że BossMedia ma świetnych grafików, prawie wszystkie layaouty są pięknie wykonane i bardzo mi się podobają. Ale ten grafik co zrobił te przyciski i umieścił je w tamtym miejscu , to wcześniej musiał przez całe życie co najwyżej buraki zbierać.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Po typ jak BossMedia robi "update" to az strach grać... i tak jest niestety za kazdym razem...