Strona 26 z 27 PierwszyPierwszy ... 1624252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 267
  1. #251
    Update softu!

    Nowości:
    - synchronizowane przerwy w turniejach MTT (!)
    - jeszcze jeden sit&go taki jak się grało (popup po zakończeniu turnieju S&G)
    - ulepszenie opcji Quick Game
    - wyłączenie się z wyszukiwarki po nickname
    - 30 sekund(jeszcze nie jest pewny ten czas) na wkupienie się na stół inaczej zwalniamy miejsce

    Enjoy!

  2. #252
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    14
    Te nowości już są wprowadzone?
    Bo mi się co prawda coś zaktualizowało, ale poza quick game to nie widzę różnic. Przerwy są po 'staremu'.

  3. #253
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    A jak tam zapowiadany na kwiecien autorebuy na cashach?

  4. #254
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    ostatnio był dodany drugi stół sng 5os turbo (pewnie tylko na czas wyścigu sng).. czy może on wrócić, gdyż w godzinach szczytu popyt jest na prawdę duży..

  5. #255
    siema, od wczoraj stoly mi sie cos mula czasami i same sie zamykaja. mam nowego lapa i nie wiem czy to wina netu lapa czy softu. macie tez tak? mowie o cashach

  6. #256
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wow, nie wiedziałem, że taki temat w ogóle istnieje, w końcu ulepszenia w BossMedii są jak Yeti - niby coś o nich słychać, a nikt ich nigdy nie widział

    No, ale na wszelki wypadek dorzucę propozycję od siebie:
    Powinna być możliwość ustawienia w opcjach ogólnych, czy chcemy mieć domyślnie zaznaczone "wait for big blind" czy nie - żeby nie trzeba było tego klikać za każdym razem przy dosiadaniu się do stolika.

  7. #257
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    W sumie mógłbym dorzucić jeszcze setkę propozycji ulepszeń, ale zamiast tego mam jedną: pograjcie trochę na PokerStarsie i zobaczcie jak powinien wyglądać soft do pokera

  8. #258
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Mam pytania. C
    1. Czy ParadisePoker zamierza wprowadzić możliwość wpisania kwoty ręcznie do podbicia, bo w turniejach Mtt szczególnie w późniejszej fazie jest to dla mnie bardzo ważna kwestia ( tak jak jest na Poker Stars ). Te sugerowane przez soft, są czasami albo za małe albo za duże, nigdy takie jak ja chce :P

    2. Fajne są satelitki do 50 000 headhunter. Czy planujecie wprowadzić tez takie do 8 000 headhunter które są codziennie ?
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 23-01-2012 o 18:12

  9. #259
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Mody26 Zobacz posta
    Mam pytania. C
    1. Czy ParadisePoker zamierza wprowadzić możliwość wpisania kwoty ręcznie do podbicia, bo w turniejach Mtt szczególnie w późniejszej fazie jest to dla mnie bardzo ważna kwestia ( tak jak jest na Poker Stars ).
    To w turniejach tego nie ma? O.o

  10. #260
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    przynajmniej ja tego nie zauważyłem Jedynie idzie majstrować często dając guzikiem 1/2 puli, 3/4 puli w zalezności czy jest ante, czy sa limpierzy i często trafia w to okolice takie jakie chce zagrać, ale jest to męczące, nie zawsze wychodzi i czasami trzeba stawiać więcej niż się chce, dlatego uznaje to za straszliwy dyskomfort w grze i duże niedopatrzenie ze strony Paradise