Strona 24 z 27 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 267
  1. #231
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Panowie ile stolow na raz dajecie rade grac z wlaczonym pt3 i hudem? Ja przy 6 juz nie daje rady.Wina kompa?
    Wina kompa. U mnie laptop do 24 stolików daje rade.
    Nie wiem tylko czy to wina procka czy ilości RAM.

    pozdr,

  2. #232
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    lol koles pomysl najpierw troche
    jak grasz 24 stoliki jak maja limit do 12 stolikow ??

  3. #233
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    czy jest możliwość, aby turnieje SNG otwierane w minview miały opcje, że dane o blindach i o turnieju (które domyślnie są otwarte i zasłaniają graczy -lewy i prawy górny róg) były domyślnie zamknięte, bo to dość denerwujące musieć to za każdym razem wyłączyć, a podejrzewam ze programistycznie to taka zmiana jest dość prosta do wprowadzenia..

  4. #234
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Kto ma limit 12t? Moze Ty najpierw pomysl ja gram 16t SnG na boss

  5. #235
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Zrobcie cos do cholery z tym softem!!!!!!!!!!


    1. Jak juz nie potraficie zrobic auto rebuy to przynajmniej wypierdolcie ten komunikat " kwota zostanie dodana w nastepnej rece..." Wyskakuje to gowno to juz potem nic sie nie kliknie na tym stole tylko trzeba dac najpierw "ok".

    2. Jak ktos chce grac turnieje to bedzie je gral i przestancie je reklamowac w ten sposob ze wskakuje nam glowna strona z komunikatem. Kurwa dawajcie sobie te info na czacie na gorze stolu, nawet niech w kolo napierdalal czerwony napis tylko niech mi sie nie wpierdala glowna strona.

    3.Jak juz sie zarejestrowalem do danego turnieju to i tak ciagle wpierdala sie informacja ze zostalo 16165minut do zamkniecia rejestracji turnieju gdzie juz przeciez kurwa mac wplacilem wpisowe!!!!

    Czy az tak ciezko zrobic ten soft przyjemniejszym???

  6. #236
    1. Autorebuy ma być przy najbliższym update (kwiecień).

    2. Wiadomości - cały czas prosimy Bossa, żeby dało się to wyłączyć

  7. #237
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Ja poprosze, aby wiadomosci wyswietlane na stolach pozostaly - strasznie to tiltuje moich przeciwnikow.

  8. #238
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    1.Lista "przyjaciol" by sie zdala.
    Moze byc osobna zakladka gdzie klikamy i mamy liste i od razu widac kto jest on line albo tak jak jest na ongame ze robimy przy graczach np kropeczki i potem przegladajac lobby widzimy te kropczeki przy graczach.
    2. Zatrudnic jakiegos informatyka co by byl w stanie ogranac tego softa i wprowadzal by zmiany jakich domagaja sie gracze, a nie jakie sobie boss media wymysli.

  9. #239
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    1. Autorebuy ma być przy najbliższym update (kwiecień).
    Dokładnie którego kwietnia ten update będzie?

  10. #240
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    1 kwietnia w prima aprilis