Strona 6 z 27 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 267
  1. #51
    Ponawiam temat bo dalej nic w tym kierunku nie zrobili!

    Niech w koncu te szpece z dzialu technicznego zrobia zeby na heads up byly do rejestracji przynajmniej dwa stoly na kazdym poziomie,a tak to trzeba sie zarejestrowac do jednego i czekac az sie za jakis czas drugi pokaze,bo jak ktos gra pare stolow na raz to jest troche uciazlwe.Kiedys tak bylo,ale niestety po update znowu sie schrzanilo!
    Pozdro

  2. #52
    Czy ma ktos informacje jakiej wielkosci beda stoliki mini? z gory dzieki za info

  3. #53
    Znowu szpece z dzialu technicznego po update sie postarali zeby cos zje_bac!Niedosc ze dalej niema 2 stolow na heads up na wszystkich poziomach,to na drugi stol trzeba czekac kilka razy dluzej niz wczesniej!Krótko mówiac zaczyna to juz byc meczace!!!

  4. #54
    Do tego Hand History wysiadło. Wszystko było OK a po update dzisiejsze moje gry nie zapisało.

  5. #55
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    a ja nie moge w ogole sciagnac oprogramowania bossmedia;/ przy instalacji wywala errora, i instaluje od nowa i tak w kółko;/

  6. #56
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez endriu_endriu Zobacz posta
    Do tego Hand History wysiadło. Wszystko było OK a po update dzisiejsze moje gry nie zapisało.
    Soft nie tworzy pliku z historią :/

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Wyszło do bani, przesunęli notki do jakiegoś rozwijanego "Menu"
    Chcę poprzednią wersję.

  8. #58
    Teraz stoly na heads up NL wogole nie dzialaja!Gratulacje i pozdrowienia dla dzialu technicznego

  9. #59
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    http://img170.imageshack.us/my.php?image=bosscd1.jpg

    co prawda gram u konkurencji ale coś jest nie tak;/

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Identyczny problem jak MARYNARZ69.
    Co jest?