Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 267
  1. #81
    Hmmm... Ja po pod nickami wyraźnie widzę stacki przeciwników...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #82
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    ja rowniez widze stacki wyraznie moze czas na okuliste dla niektorych

  3. #83
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    U mnie ciężko, ale ja siedzę na 1920x1200 @ 17'

    Co do update'u to nieźle to spieprzyli.

  4. #84
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez Przemeck Zobacz posta
    Skalowanie stołów przecież jest. Wymieszanie walut w lobby faktycznie jest uciążliwe, ale chyba im miejsca na przyciski zabrakło . Według mnie jednak lepiej jest teraz kiedy można wyłączyć np. stoły FR i HU jeśli nas nie interesują, nawet kosztem wymieszania walut. Brak HH na pewno naprawią, tak jak drobne usterki, a do menu itd. to da radę się szybko przyzwyczaić. Ogólnie, nie licząc błędów, które na pewno poprawią, to zmiany oceniam bardzo pozytywnie
    No jak kurde "da radę się przyzwyczaić" ? Ty to Przemeck jesteś małowymagający. Zrobili wielkie gówno, poprawili jedną rzecz a zjebali 8, a Ty nam piszesz że do menu da radę się przyzwyczaić. Nie mówiąc już o tym że przez półtora roku zrobiłem pewnie koło 1000 notatek poświęcając im dużo czasu i pieniędzy(!) które teraz mogę sobie wsadzić w dupę, albo spisać na kartce i wydrukować spis alfabetyczny nicków z notkami, pewnie będzie szybciej niż poprzez otwieranie menu i klikanie "players" (wtf? intuicyjna nazwa dla notek?) a potem szukanie nicka gracza który mnie interesuje, no a potem zamknięcie tego okna i podjęcie poprawnej decyzji, a wszystko w 5 sekund grając multitabling.

    "Ogólnie, nie licząc błędów, które na pewno poprawią, to zmiany oceniam bardzo pozytywnie"

    JAKIE zmiany oprócz małego detalu czyli filtrowania stołów 5/10handed oceniasz pozytywnie? Bo ja nie widzę żadnych, a ministoliki (na niektórych skinach bossa zasłaniające stack) nie były i nie są mi do niczego potrzebne.

    EDIT: wysłałem maila w tej sprawie do bossmedii na support@pokerresponse.com i się dowiedziałem że przygotowywali się do wprowadzenia tego cuda od 6 miesięcy...Od wczoraj nie gram dopóki nie wyłączą tego mrugania bo nawet przy najszczerszych chęciach granie jest BARDZO uciążliwe.

    Odpisali mi na maila że dziękują za uwagi i poświęcony czas oraz przekażą to do odpowiedniego departamentu, może też to zróbcie? Napisałem z grubsza wymieniane tu punktu (po angielsku)

    Jeszcze jedno, co im przeszkadzało że nicki graczy na stoliku były pogrubione? Nie czaję. Taki szczegół a i tak zepsuli.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 10-04-2008 o 23:08

  5. #85
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    EDIT: wysłałem im maila w tej sprawie, akurat na celebpoker@pokerresponse.com ale to zostało przekazane do bossmedii i się dowiedziałem że przygotowywali się do wprowadzenia tego cuda od 6 miesięcy...
    strach pomyśleć co by było gdyby dłużej nad tym pracowali...

  6. #86
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    jak to czytam to śmiać mi się chce

    czy Wy jeszcze nie wiecie, że jak boss robi większy update to co najmniej przez tydzień się ich softu nie rusza?!

    gra na świeżo tuningowanym bossie to jak instalowanie windowsa zanim pojawi się service pack

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dlatego zachęcam żeby każdy komu przeszkadzają wymienione tu rzeczy wysłał im maila na support@pokerresponse.com póki jeszcze to nie ostygło.

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    No jak kurde "da radę się przyzwyczaić" ? Ty to Przemeck jesteś małowymagający.
    JAKIE zmiany oprócz małego detalu czyli filtrowania stołów 5/10handed oceniasz pozytywnie? Bo ja nie widzę żadnych, a ministoliki (na niektórych skinach bossa zasłaniające stack) nie były i nie są mi do niczego potrzebne.
    Jak zauważyłeś napisałem że zmiany oceniem (JA) pozytywnie, a nie że moim zdaniem nikt nie powinien się czepiać. Patrzę pod swoim kątem. Filtrowanie stołów SH/FR akurat dla mnie nie jest małym detalem, a wręcz przeciwnie. Z ministolików korzystam i nic stacków nie zasłania. Notatek nie używam, ale faktycznie bym się wkurzył gdybym uzywał, bo teraz to jest beznadziejnie rozwiązane. Da się radę przyzwyczaić np. nieco innego wyglądu, menu, czy do mrugania, które mi akurat pomaga, bo wcześniej z jakiegoś powodu często zdarzalo się że stół nie wyskakiwał na wierzch jak miałem podjąć decyzję i robilem się sitout. Teraz tego problemu nie mam. Tak więc dla mnie zmiany są nie idealne, ale na plus. Nie twierdzę że wszyscy powinni być zadowoleni

  9. #89
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    czy macie tez ten problem, ze przy malych stolikach gdy siadasz do stolu automatycznie stol jest tak "odwracany" zebys siedzial na dole na srodku... niby fajnie, ale u mnie (uzywam PT + gametime+) tego nie zauwaza i wyswietlane statystyki sa pomieszane miedzy graczami... i trzeba recznie zmieniac po kazdym otwarciu stolu... mam nadzieje ze ktos to zrozumial :P

  10. #90
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Mail z uwagami wyslany na support@pokerresponse.com. Napisalem o tym co najbardziej mnie wkurza a wiec migajace stoly, notatki ukryte gdzies w menu zamiast bezposrednio przy graczu oraz brak zapowiadanego bank timu. Jakos te kolory przy call/raise buttonach moge zniesc