Strona 8 z 27 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 267
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Wiem że to nie wina Paradise, ale gdzie SNG 4 places paid na stawkach 10+1 ??? Czy zmiana softu naprawdę zmusiła do wywalenia tych turniejów ???
    Wystarczyło publicznie wyrazić swoją złość i od razu przywrócili te turnieje

  2. #72
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Nie podoba mi sie zupelnie nic z nowych rzeczy
    - notatki sa przejebane, praktycznie nie do uzywania, tymbardziej ze na liscie sa jacys dodatkowi gracze.
    -miganie na kolor zygow...
    -menu, ktore nikomu do niczego nie bylo potrzebne...
    -brak zapowiadanego timebanku
    - nie uzywam minitables ale z tego co slyszalem nie nadaja sie nawet do uzywania

    Ogolnie to jakis taki absurd robic update, ktory nic nie zmienia na lepsze a niektorze rzeczy na gorsze. Pewnie takie rzeczy jak menu to kwestia przyzwyczajenia(tylko po co?) ale miganie stolow jest nieakceptowalne.

    edit: zapomnialem o zmianie kolorow przyciskow, na czerwonym slabo widac liczbe, poza tym taki po pizdzie pomysl ogolnie z tymi kolorami, znowu nie wiadomo po co bo bylo ok.
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 10-04-2008 o 12:33

  3. #73
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    mam te same odczucia
    jedyna pozytywna zmiana to taka ze pasek ulatwiajacy podbicie nie przyslania okienka z naszym ukladem.
    Ostatnio edytowane przez barlogos ; 10-04-2008 o 12:24

  4. #74
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    przez ponad 3 lata gry na bossmedii przezylem juz wiele spierdolonych updatow softu,ale ten bije je wszystkie na glowe(notatki,brak timebanku,menu itd itd)

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Mam podobne odczucie. Szykowala sie rewolucyjna zmiana na "+" a wyszlo wielkie G... :/ Dobrze ze chociaz mozna jednak importowac hh do PT (zmienil sie folder history). No ale te migajace stoly jak nie doprowadza mnie do ataku epilepsji to bedzie cud

  6. #76
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    jak sie robi skalowanie stolow ?

  7. #77
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez RichardPL Zobacz posta
    ...Dobrze ze chociaz mozna jednak importowac hh do PT (zmienil sie folder history)....
    A gdzie jest teraz ten folder ? Bo nie mogę go odszukać

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    - nie uzywam minitables ale z tego co slyszalem nie nadaja sie nawet do uzywania
    Zaprzeczam, sa całkiem znośne

  9. #79
    @TrojkaT : przed wejsciem na stol zaznaczasz "start in mini view" i po sprawie (przynajmniej na i4 tak to dziala

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Moze i daloby sie grac na tych mini table gdyby nie to ze na tym czarnym tle avatarów nie widać stacków przeciwników, co czyni je kombletnie bezuzytecznymi