Strona 5 z 27 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 267
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Dobra rzecza byly by tez jakies oznaczneia graczy widoczne juz w lobby, cos takiego jak w ongame.

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ja bym to usunal i zostawil tylko bet pot
    rybkom by sie nie chcialo wpisywac to by caly czas naciskali bet pot i sami by nam budowali pule
    albo w ogóle wypierdzielić FOLD, CALL i zostawić tylko ALLIN

  3. #43
    Czy mógłby mnie ktoś oświecić jak dokonuje się rebuy'a w turnieju zanim straci się wszystkie żetony?

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja wciskam przycisk REBUY i robi rebuy.

  5. #45
    Super. Ja takowego nie mam. Pojawia się okienko dopiero jak spadnę do zera.

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Oto jakie zmiany nam się szykują:

    - poprawiona funkcja re-buy w turniejach(nie wiem co z addonem)
    Czasami trzeba klikać "w ciemno" na tacę z żetonami pod "tablicą informacyjną".
    I właściwie to rebaya można wziąć dopiero po 3-4 rozdaniu turnieju nie zdobywając w tym czasie żetonów.
    Zatem na początku nie zdobywaj żetonów, a klikaj na tackę.

  7. #47
    Serio??? A ja nie wierzyłem, że to najlepszy soft wszechświata.
    Chyba, że mnie ładujesz...

    A nie zamkną mi konta za wykorzystywanie luki w oprogramowaniu?

  8. #48
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ja zawsze mam rebuy pod tacką. I kurcze duży ten przycisk - na szerokość tacki i gdzieś 3/4 jej wysokości (lol) .

  9. #49
    No q... Jaki przycisk?

    Ok, zanim przeinstaluję soft poproszę o pomoc Mateusza (bo tej bandzie notorycznych blefiarzy za grosz nie wierzę): jest przycisk rebuy czy nie?

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Teraz problem z rebayami polega tylko na tym, że nie można go wziąć zaraz po starcie turnieju (dopiero po 3,4 rozdaniach i ponownym rozsadzeniu do pełnych stolików).
    Kiedyś było dużo "ciekawiej": http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...114#post110114

    Moim zdaniem rejent za bardzo się śpieszy ze zdobywaniem żetonów na początku i nie ma okazji przekonać się, że przycisk rebay się pojawia
    Dla niektórych turniej zaczyna się dopiero po kilku rozdaniach
    A klikanie na/pod tackę pozwala uaktywnić przycisk rozdanie wcześniej (przed ponownym rozlosowaniem i zmianą stolika).
    (Po stracie wszystkich żetonów w ostatnim rozdaniu fazy rebay w przerwie można wziąć tylko rebay+add on .)
    Zatem czekamy na 9 kwietnia z wielkimi nadziejami na rozwiązanie tych problemów.

    Mam nadzieję, że po 9 kwietnia (skalowanie stolików) problemem stanie się (albo już go nie będzie) to co pisałem w wątkach Celeba i i4 25 kwietnia 2007 roku:

    Cytat Zamieszczone przez dpdp Zobacz posta
    Grając na więcej niż 5 stołach: pieniądze na stołach nie sumują się do "Cash currently in play" w zakładce Cashier. Tam nadal sumuje się tylko 5 stolików.
    (Przy każdym stoliku ponad 5 pieniądze znikają z "Available balance", ale nie pojawiają się w "Cash currently in play").


    Z niecierpliwością czekam też na bardzo potrzebny "time bank", który zastosowany bez zmian w strukturach turniejów zrobi je mega turbo.
    (Ostatnio w SM na PS przy średnim stacku przez całą fazę ITM miałem M około 3-5, a w jednej z 15 minutowych rund było rozegrane 8 rozdań )


    Jest przycisk , więc chyba musisz tylko przeinstalować oprogramowanie


    ----
    Sugerowana zmiana na stronie Sportingbetu w podstronie
    Poker -> Promocje -> Fantastic 1st -> STT Bonusy:
    zamiana "najszybciej ukończysz" na "wygrasz".
    Ostatnio edytowane przez _dp_ ; 26-03-2008 o 15:01