Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 267
  1. #31
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    - zmiany w pasku do betowania...

    jakie zmiany, jak dla mnie przyciski i suwak sa idealne.

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Pewnie poprawią to że jak jest Twoja kolejka to znika hand strength teraz, a prawdopodobnie pojawi się nad paskiem do betowania narzekali tu na to, zwłaszcza omahowcy

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    wszystko spoko ale i tak najbardziej by mi zależało na opcji "IDĘ PIĆ" czyli blokada konta na wybrany czas

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta

    Oto jakie zmiany nam się szykują:


    - zmiany w pasku do betowania...


    - poprawki w funkcjonalności lobby(pogrubione turnieje, do których się zarejestrowaliśmy itp.)
    Tylko blagam, nie usuwajcie tych 3/4 pota, 1/2 pota. Najlepiej jeszcze dolozyc dodatkowo 2/3 pota

    Co do funkcjonalnosci lobby, przydalyby sie filtry turniejow. Jezeli gram np. tylko sng hu 100+5 to chcialbym moc widziec w lobby tylko te turnieje, a nie sng hu na wszystkich stawkach od 1 euro do 10 000.

    Ps. Ale i tak macie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy soft

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Ps. Ale i tak macie jeden z najlepszych o ile nie najlepszy soft
    To ironia tak?

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    To ironia tak?
    Absolutnie nie. Naprawde szybki i poki co na nic nie narzekam, oprocz lobby.
    Z tym najlepszym to przesadzilem, ale nie jest zle
    Ostatnio edytowane przez Maro9 ; 18-03-2008 o 10:11

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ja tam tez uwazam soft bossmedii za dobry a po tych usprawnieniach, jesli wszystko bedzie dzialac stabilnie za bardzo dobry. Mam nadzieje ze zmiany w pasku do betowania... odnosza sie do tego aby pasek nie zakrywal nazwy ukladu jaki nam sie udalo skompletowac. Wszystkie moje prosby po ostatnim update zostana spelnione

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Maro9 Zobacz posta
    Tylko blagam, nie usuwajcie tych 3/4 pota, 1/2 pota.
    ja bym to usunal i zostawil tylko bet pot
    rybkom by sie nie chcialo wpisywac to by caly czas naciskali bet pot i sami by nam budowali pule

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ja bym to usunal i zostawil tylko bet pot
    rybkom by sie nie chcialo wpisywac to by caly czas naciskali bet pot i sami by nam budowali pule
    W sumie swieta racja!

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    To może zostawmy tylko przycisk AI?

    Tak poważnie, to dobrze by było dodać filtry (nie tylko turniejów) np. SH NL100 i nic więcej nie widać. Teraz widać wszystko, pasek się przesuwa i jak się gra np. 7 stołów to czasem trudno wpisać się na kolejny. Szczególnie, że cały czas występuje problem wywalania z waiting list...

    Statystyki.
    Fajna rzecz, jednak ma jeden ale duży mankament. Wszystko wrzucane jest do jednego garnka i nie pomaga w niczym. Mówię o sobie, bo gram generalnie krótkie stoły cash ale również sporo MTT, czasem SNG i HU. Wszędzie gra się inaczej i mieszanie statystyk może tylko namieszać w głowie. Warto coś z tym zrobić, bo inaczej całe te statystyki są dla wielu graczy bezużyteczne. Tylko ci, co grają wyłącznie, bez wyjątków jeden rodzaj gry mają z tego pożytek. Proponuję, aby gdzieś w ustawieniach można było wybrać jakie stoły mają się zaliczać do statystyk. Ideałem byłoby gdyby wszstko grupowało się automatycznie