Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 267
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    No ja pier****, dlugo tak jeszcze sie bedzie jeb*** ta BossMedia??

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Jak Wam sie podoba ten pasek do obstawiania z 1/4 , 1/2... bet pot`em ? Moim zdaniem porazka ! Teraz juz nie wyswietla tego co mamy na dana chwile, przy multi tablingu gra sie naprawde duzo trudniej. Jakie sa Wasze odczucia ?

    Myślałem że tylko mi to przeszkadza, do ch.....olery niech ten pasek będzie ale niech nie zasłania naszej Hand Strength kiedy jest nasza kolej, bo grając 5 stolików jednocześnie muszę się zastanawiać czy mając na ręku 58 trafiłem wymarzony flop czy nie jak spada 436 albo 967 !!!

    Czy Sportingbet może zgłosić tę sugestię wyżej? To akurat drobnostka która poprawi komfort, bo nowy update zamiast poprawić to go popsuł!

  3. #23
    Jak dla mnie to przy multi przyspiesza gre taki szybki 3/4pot. Jest to bardzo dobra sprawa...

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    A mi sie nie podoba to wcale i tak uzywam skryptow a jak sie gra 4 czy 5 stolikow to dobrze zeby Ci pisalo hand strenght bo czasem sie poprostu nie dojzy czy ma sie tego strita czy nie

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Dla mniej najlepiej jakby wogole nie bylo hand strenght po co fisze maja wiedziec co maja

    A zobacze co sie ma zajmuje przeciez sekunde, czasem 2-3 jesli gramy np omahe hi low :P

  6. #26
    Witam,

    Z nieskrywaną przyjemnością informuję, że 9 kwietnia nastąpi nowy update oprogramowania naszej ukochanej Boss Medii. Tym razem zmiany sięgną daleko i funkcjonalność softu powinna się znacząco podnieść. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że poprawiając jedną rzecz można popsuć dwie inne, jak to czasem bywało ale tym razem jestem optymistą.

    Oto jakie zmiany nam się szykują:

    - skalowanie stołów, przy tej opcji gracz będzie zawsze siedział na miejscu po środku na dole
    - timebank, dodatkowy czas do wykorzystania przy danym stole, bądź w danym turnieju
    - zmiany w pasku do betowania...
    - poprawiona funkcja re-buy w turniejach(nie wiem co z addonem)
    - poprawki w funkcjonalności lobby(pogrubione turnieje, do których się zarejestrowaliśmy itp.)
    - krótsze przerwy między rozdawaniem kart

    Jak widzicie zmiany idą w dobrym kierunku, teraz pozostaje nam tylko czekać. Co o nich myślicie?? Jeśli wszystko będzie ok to ja będę pod wrażeniem.

    Serdecznie pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wow skalowane stoliki! czekam z niecierpliwoscia

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    A może by tak jeszcze kompatybilność z Poker Office ? Tego bardzo brakuje...

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    poker ace hud moglby dzialac, ale to juz chyba zalezy od programistow paha

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    nie chce krakać, ale wiem z doswiadczenia ze tak od 9 do 16 kwietnia ciezko bedzie pograc na BossMedii

    mimo to zycze powodzenia