Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 267
  1. #241
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    475
    Sorry, że trochę nie na temat ale nie bardzo wiedziałem gdzie się o to spytać.
    Chciałem pograć na Boss medii bo mnie straszliwie update ipokera stiltował. Mam konto bukmacherskie na sportingbet ale dawno nie obstawiałem, a w dawnych czasach transfery robiłem wte i wewte na zwykłe konto. Chciałem więc przelać trochę kasy z netka, a tam nie ma takiej opcji. Jest tylko moneybookers, przelewy24, jakieś Kpay i karta Visa. Czy ja źle patrzę czy rzeczywiście nie można?

  2. #242
    Prawdopodobnie nie ma - Netellera można używać mając konto główne w USD albo EUR.

    Zagadaj na PM to założymy nowe konto w odpowiedniej walucie.

  3. #243
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Z jakiego powodu Turbo coolery sa canceled? To w ramach ulepszen ?

  4. #244
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez IjaIjaO Zobacz posta
    Dokładnie którego kwietnia ten update będzie?
    Podbijam.

  5. #245
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    8
    Wielkie dzięki Panie Mateuszu za odpowiedź.

  6. #246
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    1. Też jestem za tym, by wyłączyć te wyskakujące okienko z reklamą turnieju.
    2. Dla limitowych stołów powinien być jakiś przycisk dokupienia sie za 20 bb, tak jak dla nl jest max. Ułatwiło by to dokupywanie się zaraz przy wejściu na stolik. Teraz można czasem cały bankroll dac na jeden stolik i robi sie duży problem, szczególnie, że jak zejdziemy ze stolika i wejdziemy na niego ponownie, trzeba znów wejść za cały bankroll.
    Do tego, jeśli zaczyna się nowe rozdanie, to czemu kwotę która wpisuje w okienko dokupywania się, resetuje się i pojawia się tam cały bankroll.
    3. Bardzo duży błąd przy graniu heads up, gdy trzeci gracz jest na stoliku na sit out i pojawia mu sie ikonka że ma blinda do zapłacenia. Wtedy pojawia się problem z buttonem, jeden z graczy w hu ma go częściej niż drugi. To dość poważny błąd, który już kiedys zgłaszałem.
    4. Dodanie stołów 6 osobowych limit z bad beat jackpot. Czemu są tylko nl stoliki z ta opcją, kiedy to limitowcy płaca większy rake. Myślę że wpłynęło by to na zwiększenie ilości granych stolików limita.
    5. Ilość pobieranego rake gdy na stole siedzi mniej osób w grze limit poker. W przypadku gry heads up na stoliku 5 osobowym nie da się wygrać. Grałem 15 minut 8/16$ hu, i znikneło nam ze stołu 143$. Jest to bardzo niekorzystne dla rooma, gdyż nie opłacalne jest 'rozkrecanie' stolików, przez co jest ich mniej. Dobrym rozwiązaniem było by uzależnienie pobranego raku od ilości osob na stole, dzięki czemu mielibyście znacznie więcej tych stołów, gdyż można było by grać hu i czekać aż dosiądą się kolejne osoby
    To narazie tyle.
    Ostatnio edytowane przez cra ; 15-04-2010 o 02:06

  7. #247
    25 listopada nowy update naszego kochanego softu, zapowiadane zmiany:

    - zsynchronizowane przerwy w turniejach MTT (mają być zsynchronizowane z PS i FTP)
    - opcja rewanż/zagraj jeszcze raz po turnieju Sit&Go
    - możliwość wyłączenia swojego nickname z wyszukiwarki

    Szczególnie pierwsza zmiana długo wyczekiwana, ciekawe jak się powiedzie

  8. #248
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Haha haha, ale zrobienie autorebuya na cashach jest ciagle zbyt trudne dla genialnych programistow bossmedi?...

  9. #249
    w końcu synchronizacja przerw w turniejach, naprawdę jestem pełen podziwu jak ktoś mógł na boss medii multitablować mtt, nie mówiąc już o grze jednocześnie na innych roomach

  10. #250
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Mam prosbe, juz 2 razy dowiadywalem sie jak przywrocic, zareklamowac zablokowanego chata.

    Za 1 razem otrzymalem wiadomosc:

    "Szanowny Kliencie,
    Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
    Przykro nam jednak Pana czat zostal zablokowany z uwagi na skargi jakie naplynely na jezyk jakim sie Pan na czacie posluguje do firmy BossMedia. Ewentualne reklamacje prosimy kierowac bezposrednio do nich.
    W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami. "

    Wiec poprosilem o kontakt - namiary do boss medii (oczywiscie wystarczy wygooglowac, no ale od czego jest support)
    i otrzymalem wiadomosc:

    "Szanowny Kliencie,
    Dziekujemy za przeslana wiadomosc.
    Prosimy kontaktowac sie z firma boss media w tej sprawie.
    W razie dodatkowych pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt z nami. "

    Czy za 3 razem dostane ta sama wiadomosc?
    No i chcialbym sie dowiedziec, czy za "donk" i "moron" ;] od razu sie dostaje bana... ;]
    No i oczywiscie, zadnego maila i ostrzezenia nie dostalem... od razu ban ;]

    Pozdrawiam