Strona 19 z 27 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 267
  1. #181
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    jeszcze taka jedna drobna uwaga, może chodzi o mój sposób gry tzn. multitablingując (a również wtedy gdy gram mniej stolików) nie rozstawiam stolików po ekranie ani nie stosuję żadnej kaskady. Zamiast tego zwijam stoliki do paska i przywołuje tylko ten na którym mam akcje. Mam wrażenie, że takie nagłe zamknięcia często zdarzają się właśnie w chwili, gdy przywołuje taki stolik. Jak myślicie, czy tu może być pies pogrzebany?

  2. #182
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    tezapl, bilson na ilu stołach gracie jednocześnie? SH, FR ?
    Komputer ani skórka nie ma tu znaczenia.
    --
    Robert

    9 stolów FR

  3. #183
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2
    Cześć,

    Właśnie planuję dokonać pierwszego depozytu w Paradise Poker. Czy wady o których pisaliście poprzednio zostały naprawione i pokerroom działa w porządku?

    Zamierzam na początek grać max 6 stołów SH, wymagam 100% niezawodności i braku jakichkolwiek niedogodności.

    Polecacie ten pokerroom?

  4. #184
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    12
    ja polecam tylko poczkaj z gra do poczatku przyszlego miesiaca bo w tym mozesz sie juz nie zalapac na dobry zwrot w postaci premii gotowkowej.

  5. #185
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Jestem nowy na Paradise, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak włączyć prostą funkcję , a mianowicie sygnał, że mam ruch do wykonania Przy kilku stołach dźwięki są tylko z aktywnego st6ołu i juz kilka razy ominąłem kolejkę. Czy może jest to po prostu problem PP. Z góry dziękuję za pomoc.

  6. #186
    ktos wie czy moze planuja wprowadzic auto rebaje na cash games? ulatwiloby to znacznie multitabling

  7. #187
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Nie przeglądałem całego wątku więc nie wiem czy ktoś już to pisał ale 2 rzeczy które trzeba zdecydowanie poprawić
    1. Hand History - niech to będzie jak w innych roomach np PS czy UB a nie taki shit jak teraz że żeby sie dostać do HH to trzeba kilka razy gdzieś kliknąć i jest HH ze wszystkich stołów zamiast jednego i jeszcze na tej liście rozdań są mało przydatne info np powinny być karty gracza, pula, kto wygrał.
    2. Karty zmuckowane powinny być widoczne w hand history

  8. #188
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Jedna z najwiekszych wad BM jest brak zmuckowanych kart.

  9. #189
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    Jak gracie live to tez po rozdaniu zagladcie do mucka ?

  10. #190
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Jedna z najlepszych zalet BM jest brak widoku zmuckowanych kart. Tak powinno byc wszedzie.