Strona 16 z 27 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 267
  1. #151
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    rozumiem, że Boss medie jako taką pierdoli mój problem z samozamykającymi (a następnie samootwierajacymi) się stolikami, więc może ktoś z graczy mógłby mi zasugerować o co z tym chodzi. Pytałem kumpla i powiedział, że owszem też mu się to zdarza, ale na pewno nie tak często jak mi (mniej wiecej co 10 min któryś ze stolików zamyka się, a następnie otwiera jako ostatni na pasku). Przeszkadza mi to niesamowicie i nie wiem, co robić, ktoś ma jakiś pomysł? Zaznaczam, że gram od 10 do 14 stolików (cash game i truenieje)). Mam wrażenie, że im więcej ich gram tym częściej się to zdarza, ale co wniosek, żeby zacząć grać mniej? Druga sprawa, czy właśnie tego chcę Boss? Przecież mniej stolików= mniej rake....

  2. #152
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    2. Functionality - All Improved table search/ filtering
    9. Functionality - Cash Games Keep table open on timeout
    12. Functionality - Cash Games Auto-reload for cash tables
    19. Functionality - MTT Increase MTT available information
    32. Lobby - Table selection buttons improved

  3. #153
    Mega mi sie wieszaja sity, nie wiem ocb, tez tak macie??

  4. #154
    Cytat Zamieszczone przez alainpts Zobacz posta
    Mega mi sie wieszaja sity, nie wiem ocb, tez tak macie??
    dzis tak wlasnie bylo...czasem zdarzaja sie takie historie... sity staja na krotsza lub dluzsza chwile... tym razem bylo wyjatkowo paskudnie :P

  5. #155
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Mi się wieszają stoliki... i z tego co widze to nie tylko mi. Nagle gra się zagtrzymuje i nic sie nie da zrobić. Połączenie mam dobre. Po jakimś czasie stoły znikają. Później sie same włączają ale już puste. W lobby widać że ilość stołów maleje jak również ilość graczy na tych stołach. Po jakims czasie wszystko wraca do normy... Ale w ciągu jakichś 80 minut już miałem 2 takie akcje. To są te "ulepszenia w Boss Medii"?

  6. #156
    no mi na szczescie nie wracaja puste... choc ilosc czasu ktory mija w turnieju bez gry sprawia ze pojawiaja sie sick blindy ktore zamieniaja gre w lotto

  7. #157
    W międzyczasie Boss Media wprowadziła stoły ze struddle!

  8. #158
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Czy ktos orientuje sie, czy dziala poker manager na bossmedii?

  9. #159
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    12. Functionality - Cash Games Auto-reload for cash tables

  10. #160
    Tym razem z zaskoczenia Boss wprowadził stoły z minimalnym buyin'em wynoszącym 50 BB.