Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 267
  1. #121
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Kolejny bug:

    Włączam Fullscreen'a gram turniej, kończę i zaczynam kolejny - ten nowy turniej nie odpala się w Fs tylko w tym dziwnym zeskalowanym, zamazanym oknie.

    Z tego updatu zostawiłbym tylko filtry, a resztę wypierdolił bo takie 'naprawianie', nie ma sensu. A jeśli się nie da to wogóle wrócić do poprzedniej wersji, a tą dopracować i dopiero wdrażać, czy naprawdę tak trudno jest przeprowadzić beta testy przed wdrożeniem czegoś?
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 01-04-2009 o 14:18

  2. #122
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    scalowanie stołów - yes yes yes

  3. #123
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Skalowanie ssie, stary zobacz co zrobili.
    Kup sobie monitor 24"+ panoramiczny za 1000zł jak normalny pokerzysta i niepotrzebne Ci żadne skalowanie, albo graj na stolikach miniview tak jak ja. Teraz to nie ma ani ładu ani składu.

    Jak rybki grają 1-2 stoliki to skalowanie też im niepotrzebne.

    Zgadzam się w 100% z monthym, zostawiłbym tylko filtry z tego całego update'u a resztę przywrócił do tego co było wcześniej. Chociaż te filtry poprzednio też dawały radę więc jak dla mnie mogą przywrócić po prostu do poprzedniego stanu.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 01-04-2009 o 14:37

  4. #124
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    mam monitor panoramiczny 22" i niestety mogłem bez overlapu grać tylko na dwóch stołach, więc specjanie teraz nie kupie większego i dla mnie skalowanie jest OK a mini view był nieczytelny.

    ale faktycznie czcionka i widoczność jest tragiczna.

  5. #125
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Zmienili też że teraz nie widać miasta, kolejna zmiana na gorsze

  6. #126
    W Paradise nigdy nie było widać miast. Teraz każdy może sam wybrać czy pokazać miasto.

  7. #127
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    przydaloby sie cos w stylu "zarejestrowany do turniejow"... jak sie np. soft zwiesi to potem trudno odnalezc turek w ktorym sie gralo...

  8. #128
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Turnieje w których jesteś zarejestrowany są pogrubione na czarno.

    Wiem że w paradise nie było widać miast, ale u innych było widać, a teraz każdy ma standardowo ukryte

  9. #129
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    KOLEJNE USTERKI:

    NIE DZIAŁA RELOAD na stolikach czasami. Mogę nagrać filmik nawet. Folduję i chcę uzupełnić, klikam reload i NIC! Trzeba wyjść i wejść z powrotem na stolik, chore.

    Kolega który gra 6 turniejów naraz pisał mi że zamykają mu się stoliki po czym znowu otwierają... ja się z tym nie spotkałem ale na pewno nie wymyślił tego. Może akurat w jego przypadku to kwestia łącza internetowego ale poprzednio tak nie miał.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 04-04-2009 o 14:44

  10. #130
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    111
    skalowanie jest beznadziejne jak pomniejszam okienko to się taka robi pixeloza że szok