Strona 12 z 27 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 267
  1. #111
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    mnie w sofcie bossmedii najbardziej wkurza że jak na riverze przychodzi badbeat przez który odpadam z turnieju, wkurwiony klikam szybko na zamknięcie okna i pojawia się YOU CANT EXIT THE GAME DURING THE GAME, i muszę czekać dwie sekundy...


    Mnie ten riverowy badbeat już wkurza do kranic możliwości. 80% all-inów przegrywam na riverze i to z lepszymi rękami. Już mnie to nawet nie dziwi. Przed chwilą moją parę asów sprawdził koleś z Q5o, dama na flopie, 5 na river i tak cały czas. No co za chory soft!

  2. #112
    mam pytanie w sprawie poker offica i paradise poker ?? czy PO obsługuje Paradise czy tylko Poker Tracker... ??

  3. #113
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29
    Dlaczego przy rejestracji do wiekszości frerolli pomijani są userzy grający SnG??? Np do turka mozna sie wpisac po zaliczeniu 24 rak z rake, ale juz osoba grajaca 30-50 sng dziennie jest pomijana bo nie zrobi zadnej premiowanej reki.... Sam rake "wyrabiany" podczas gry SnG jest z pewnościa wiekszy niz osoby ktora zlapie te 24 rozdania z pula od ktorej odciagana jest prowizja.
    Czym jest spowodowana taka polityka?

  4. #114
    To jest polityka Boss Medii, kiedyś mogliśmy wybrać graczy, którym Boss zaliczał każdy turniej jako jedną Raked Hand - teraz nie możemy tego robić.

    Pozostaje tylko wejść na NL10 i ugrać tych parę rąk.

    Pozdrawiam,

  5. #115
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Jezus kto tam pracuje w tej bossmedii, kolejny "udany" upgrade.
    Grałem dzisiaj godzinę, oto wrażenia:

    Kompletnie zepsuli czcionkę, stara była idealna, ostra i czytelna, teraz jest zupełnie rozmyta i rozmazana, na stoliku tam gdzie jest "Menu" litery na siebie nachodzą w "game info, cashier, players" nawet w "Blackjack".

    W notki o graczach muszę się wpatrywać jakbym był ślepy. Te avatary zrobiły się jajowate a nie okrągłe. ŻENADA. Szczerze mówiąc olać te skalowalne stoliki, poprzednio były mini i duże, no i większy monitor załatwiał sprawę więc żadne cudo.

    Wiem że to wszystko to nie są pretensje do Paradise ale jak Paradise ma jakiś wpływ to niech to im przekaże bo maile od zwykłych userów pewnie ignorują.

  6. #116
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    heh,

    A ja myślałem, że to coś mi się z monitorem popsuło gdy przyj.. w niego klawiaturą po badbeacie.

  7. #117
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Może niech każdy napisze maila na support@pokerresponse.com z tematem:

    To: support@pokerresponse.com
    Subject: Ugly font after software update.

    Dear Bossmedia,

    I would like to express my feelings after software upgrade. It's DRAMATIC.
    The new font is totally fuzzy and scratchy. When you open a table and
    click "Menu" button you can barely read anything as letters cover one
    another in "Players" "Game info" "Statistics" buttons and so on.

    Also your very fast software which I was huge fan of suddenly started lagging
    when playing at 5 tables. Every time I switch the table it "adjusts" a little bit in size which is very annoying.

    I don't care about scalable tables really! I have 2 monitors like most of the regular players (or they have panoramic 24"+ monitors or playing miniview tables).

    Non regular players play at 1 or 2 tables max so it doesn't matter for them either.

    This upgrade is a huge diappointment for me as a regular player at Bossmedia, I would love to have unscalable tables and older font just like it was before!

    If you can fix it then please do, otherwise I will
    have to look for another platform because now the layout is annoying.

    Please forward my email to whoever you feel suitable. My two friends who are regular players as well have the same opinion.

    Regards,

  8. #118
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Dodatkowo coś się spierdolilo z przewijaniem w lobby i co jakiś czas po przewinięciu jakiejś tam porcji stolow lista wraca spowrotem o parę linijek do góry. Naprawdę nie rozumiem dlaczego oni nie potrafią wyciągnąć rzadnych wniosków bo co aktualizacja to jest to samo, kicha i potem dwa tygodnie poprawiania tego co spierdolili.
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 01-04-2009 o 11:28

  9. #119
    lista wraca pare linijek do gory bo trzeba kliknac na jakis stol raz ktory akurat masz na danej wysokosci, jak nie to wraca do starego na ktorym kliknales myszka, tak mi sie wydaje przynajmiej.

  10. #120
    Świadom jestem tych wszystkich problemów, mnie np. też najbardziej wkurza to co alainpts - że lista wraca na górę. Jeśli macie jeszcze jakieś wskazówki wpiszcie je tutaj. Wyślę ten cały feedback do centrali żeby próbowali walczyć z Bossem...