Strona 11 z 27 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 267
  1. #101
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    właśnie po 1 dniu wyniosłem sie z Bossmedii. Tak soft zjebac :/

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez Sc Zobacz posta
    w Sit and go pojawil sie Timebank , jak wyglada sprawa wprowadzenia go na cashowe?
    co to jest?
    wie ktoś kiedy paha będzie na bossie z pt3?

  3. #103
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    12
    Tez sie pozale troszke na update :

    Uno : co to jest za blad ? Podczas turnieju goscia rzuca na moj stol po czym zamiast wiedziec ile ma zetonow widze 0 :] ciekawe jak mam sie dowiedziec czy gosciowi zostaly jeszcze 2 zetony a ja mysle o fold czy moze ma ich 10 razy wiecej niz ja

    Due : sposob rzucania ludzi na inne stoly jak jest juz przesiew , wiadomo ze na szorcie dba sie o to z jakiej pozycji i z jaka reka dam olka a tu nagle potrafi rzucic mnie ze dwa razy z czego tylko dwa razy siadam na BB i w ciagu paru sekund zostaje mi na ante i 2 BB

    Tre : To juz nie takie wazne ale milo by bylo jakby status sitout byl sprawdzany przed rozpoczeciem pierwszej reki turnieju oraz podczas przezucania z innych stolow bo czasami mozna usnac jak widze ze trzech przybywa maja 10 zetonow i czekam 2 minuty zanim czas na podjecie decyzji sie skonczy

    tyle zalow ...


  4. #104
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Rozegrałem 100 rozdań, a w PT mam 97

    Komp raczej z wyższej półki, więc problemu z wydajnością nie ma.



    Filtry Mateusz, filtry
    A macie pakiet PT na viste?... działający

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Siadam sobie do gry na BM, mam już odpalone 6 stołów FR i... program sie zwiesił. Myślałem że może wina połączenia (czasem tak mam) ale przeglądarka strony wyświetla i szybko ładuje czyli ok. Po jakimś czasie wyskakuje jakiś błąd i po grze. Oczywiście stołów i programu też sie nie da wtedy normalnie wyłaczyć i trzeba korzystać z "zakończ zadanie" po alt+ctrl+del albo wyłaczać procesy.
    Początkiem czerwca zacząłem tu grać i już mam dość (a nie grałem codziennie).

    PS
    Kiedy grałem było tylko 5000 osób. Z tego co niektórzy piszą to najwięcej problemów jest przy około 10k

  6. #106
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Na bossie takie awarie często sie zdarzają ale z tego co widze teraz to cześć graczy gra , ja nie mogę sie zalogować , gram na LEGATO , wiec chyba cześć skinów tylko ma problem......
    Gdy jest dużo graczy to soft sie wiesza i muli strasznie w końcu staje wiec to chyba another kind of problem....
    A swoją droga to niech ich kurwa sczyści , biora taka kase z rake a oferuja taką padline do grania jak ich soft , gdyby nie banda donków to bym tam nigdy nie grał , ale oni potrafia zrekompensowac wszystko.....
    ( zabrac też - hehehhe)

  7. #107
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    I Po Problemie.....działa..................
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 06-06-2008 o 16:07 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #108
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    ja ostatnio bez przerwy dostaje sitouty, nie wiem dokladnie kiedy to sie dzieje bo widze dopiero jak mam sitout ale chyba wtedy kiedy jestem na utg i bb srobi sitout przed polozeniem blinda wszyscy az do buttona na stole 5max dostaja sitout, pojebane troche.

  9. #109
    Witam,

    Mamy nowy release Boss Medii, wersja 6.7 jest już dostępna, zmiany jakie zaszły w porównaniu z poprzednią wersją to:

    - łatwiejsze dodawanie notek o graczach, wystarczy kliknąć na daną osobą
    - guzik cashier przy stole
    - pasek ze stanem połączenia w lobby
    i "new quick play feature"

    Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany okażą się pomocne.

    Pozdrawiam
    Mateusz Młodziński

  10. #110
    A może ktoś wreście wyksztusi jak zrobić żeby nie być na dole w środku stołu?
    Czy jest to możliwe?