Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam wszystkich
    Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, chociaż wiem że takich juz kilka było, na formu dlatego, iż nie prowadzę bloga a to forum bardzo lubie i mam nadzieję że administrator mi pozwoli

    Gram w pokera około 4 lat. W swojej histroi grałem juz chyba w każdą grę i na każde stawki do nl1000. W turniejach mam też w sumie niezły wyniki, ale próbka jest tak mała (20 turniejów) że nic nie mówi. Głównie gram stoliki short handed 5 lub 6 max. Obecnie gram na najbardziej smieszny sofcie pokera czyli PKR
    Room po ostatniej intensywnej kampani zachęcił bardzo duzo nowego narybku ,wiec jest z kim grać.
    A teraz do żeczy.
    Przez ten okres to w sumie jestem even albo nawet na lekkim plusie za zasługą szczescia w jednym turnieju. 4 lata to trochę czasu wiec zaczołem się denerwować że w sumie to z grania mam tylko frajdę bo to co wygrywałem to zaraz przegrywałem i tak w kółko. Oczywiscie robiłem złote szczały na wyzsze stawki jak każdy.
    Do eksperymentu natchnął mnie obrazek który Gajowy (za co serdecznie dziekuje) zamieścił tutaj
    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...t=3251&page=14

    Eksperyment jest prosty jak cep Zaczynam od stawek( tutaj nie chciałem sie katować NL2 z reszta nie ma go na PKR) od NL 4
    powinienem miec około 300 dolarów. Zrobiłem depozyt 30USD i zaczynam grać(jak zbankrutuje to bede dokupował az do 300 USD
    Dla mnie to nie są wielkie pieniądze tylko chodzi o to iż chce sobie udowodnić czy umię grać w koncu w tą cudowną gre i coś zarabiam będąc pokerzystą czy tylko jest marnym hazardzistą szukających wrażeń. Jeżeli zbankrutuje 2 razy czyli strace w sumie 600 USD (trzymająć się strikte tableli ) oznacza to że nie nadaje się do gry w tą gre i tylko szkoda mojego czasu. Jeżeli zaczne robić złote szczały to też znaczy że się nie nadaję.
    Narazie cel to osiągnąć stawki NL10 w 1 miesiąc. Gram 4 stoły short handed.
    Będe informował na bieżąco!

    Pozdrawiam
    Ostry


    P.S. Prośba do administratora proszę nie usuwać wątku gdyż to może doprowadzić do utraty samokontroli

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Fajny pomysł, osobiście to nie chciałoby mi się męczyć na NL4. Życzę powodzenia.
    P.S. Myślę, że adminowi w ogóle do głowy by nie wpadło, aby usunąć ten temat, więc spokojnie.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Rozumiem, że budujesz bankroll bez dodatkowych bonusów tylko z samego zarobku na stolikach??? Tak czy owak powodzenia!!!

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    To PKR to prawdziwy pokerroom? Myślałem, że to kolejny dodatek do The Sims . W sumie to Ci troche zazdroszcze że dla Ciebie 600 USd to niewielkie pieniądze... Dla mnie 6 USD to spora strata .
    Powodzenia i Pozdrowienia

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam
    Wczoraj zaczołem grać NL4. W życiu nie grałem na tak niskie stawki nawet jak zaczynałem swoją przygodę to od NL10 bo na bossie chyba nie ma niżej
    Nic dodać nic ująć zadnych wiekszych bad beatow karta nawet szła
    wygrana 21,96 stan konta 51,96
    Zobaczymy jak bedzie dzisiejszy wieczór
    Pozdrawiam
    Ostry

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ciekawy czy wystarczy Ci cierpliwości i samodyscypliny Trzymam kciuki. W każdym razie ja nie przestrzegam tak rygorystycznie Bankroll Managment. Mam swój autorski schemat zarządzania kasą.

    Oto on na przykładzie:
    -mam 150$ gram na nl10
    -kiedy zejdę poniżej 125$, schodzę na nl5
    -ale potem żeby wejść z powrotem na nl10 muszę mieć 175$, czyli spadnę poniżej 150$ schodzę na nl5 i tak stopniowo.Czyli każdorazowo kiedy spadne, próg podwyższa sie o 25$
    - mam 400$ wchodze na nl20
    - spadam do 350$, schodzę na na nl10
    - identycznie jak poprzednio z tym że próg wynosi 50$ itd, itd....

    Jak uważacie?? Proszę o komentarze, plusy, minusy.....

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jak na te stawki to dobry BM i fajnie pomyslane.
    na wyzszych limitach jak bedziesz gral to proponuje wiecej niz te slynne 20BI zwlaszna na SH.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Niestety PKR nie ma promocji rake back wiec w sumie buduje tylko z wygranych ale za to mozna zbierac punkty za ktore mozne kupic jakis ticket do turnieju. A jeżeli chodzi o wypłaty to zaczne dopiero dokonywac po wejsciu na nl100.
    Jezu jak to wszystko czytam to sam nie wierze czy dam rade ale jak to mowia grunt to sie nie zalamac. Najbardziej sie boje ze po pewnym czasie zaczne grac wyzej bez BM i wszystko szlak trafi.
    Pozdrawiam
    Ostry

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    gl, hf

    Cytat Zamieszczone przez ostrybyk Zobacz posta
    A teraz do żeczy.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Aministrator powinien wprowadzić auto poprawki albo speling check
    Nie poprawiam a co tam
    Soprano to jak dobrze pojdzie to za 2 lata bedziemy razem grać na NL1000 no chyba że ty będziesz już grał na Nl10000 czego Tobie i sobie życze