Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 123
  1. #111
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    moim zdaniem to był dobry fold
    Ostatnio obserwowałem kumpla, który gra 24stoły na PS na NL100 i przy takiej akcji wiem ze na pewno by to zrzucił przy takich readach jak miałes. Sam widziałem jak w 3 przypadkach odpuscił przeciwko kolesiowi z pełnym stackiem i w 2 przypadkach koles został spr przez JJ raz z QQ za połowe stacka i pokazał AA (raz nie zostały odkryte karty)
    Ostatnio miał w jednej sesji 8/10 wtop z AA vs KK bo wlasnie ktos nie umial odpuscic króli preflop. Dlatego nie zgadzam sie z twierdzeniem ze na cash games nie mozna odpusic KK no chyba ze sie lubi liczyc na 2 outy.
    IMO good decision

  2. #112
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy Zobacz posta
    hmmm ile ty na tym PKR grasz stołów - zainstalowałem to kiedys ale szybko usunąłem - jednak co raz to ktoś pisze ze warto tam pograć na stawkach o których piszesz

    btw: skąd najlepiej się zapisać do nich zapisać?: rakeback + bonus startowy
    Jak chcesz miec rakeback to najlepiej zapisac sie przez jakas strone ktora oferuje rakeback. Ja napisalem do supportu zeby dali mi rake back bo rejestrowalem sie dawno temu i jeszcze nie wiedzialem ze takie strony istnieja, odpisali ze zweryfikuja moje konto i jak bede mial wiecej niz 500RC to dadza mi jakis rake back. Mozna grac 4 stoly max lecz ostrzegam ze na poczatku bedzie sie trudno przestawic z tradycjnych 2d roomow. Z tym poziomem to moze troche przesadzam ale wiekszosc graczy to albo tight passive lub semi-tight passive a sporadycznie zdazaja sie TAGi. Wynika to z tego ze grajac 4 stoly i majac okolo 70 rozdan na godzine na jednym stole goscie limpuja wiekszosc ilosc rak z nudów i dlatego mozna od nich cos wyciagnac.

  3. #113
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    A i jeszcze jedno. Maja straszna dynamike wzrostu ilosci graczy w sumie jak zaczynalem to bylo wieczorem cos okolo 5 stolow 6 max a obecnie jest ich okolo 12.

  4. #114
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    moim zdaniem to był dobry fold
    Ostatnio obserwowałem kumpla, który gra 24stoły na PS na NL100 i przy takiej akcji wiem ze na pewno by to zrzucił przy takich readach jak miałes. Sam widziałem jak w 3 przypadkach odpuscił przeciwko kolesiowi z pełnym stackiem i w 2 przypadkach koles został spr przez JJ raz z QQ za połowe stacka i pokazał AA (raz nie zostały odkryte karty)
    Ostatnio miał w jednej sesji 8/10 wtop z AA vs KK bo wlasnie ktos nie umial odpuscic króli preflop. Dlatego nie zgadzam sie z twierdzeniem ze na cash games nie mozna odpusic KK no chyba ze sie lubi liczyc na 2 outy.
    IMO good decision
    Ciekawy jestem jak statystycznie czesto KK wpada na AA?

  5. #115
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Tak samo często jak 22 wpada na 33

  6. #116
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    dzieki Cogito wiele mi pomogłeś

  7. #117
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    W tej sesji miał 8/10 wtop z AA vs 5 razy KK raz QQ raz vs lucky flush i raz lucky straight
    przesadzilem z tym AAvsKK
    ale sesja i tak nieprawdopodobna

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Co w tym złego że zrzucił KK. Ja w podobnych sytuacjach często zrzucam gdy czuję że ma AA - czasem gdy koleś nie ma za wiele kasy to mimo że czuję że ma AA to gram do końca i... prawie zawzsze ma AA. Wczoraj np po 3becie nita wiedziałem że ma AA ale sprawdziłem go z QQ (myśle: albo set albo fold). Set był to grałem do końca i koleś AA miał

  9. #119
    Cytat Zamieszczone przez ostrybyk Zobacz posta
    Ciekawy jestem jak statystycznie czesto KK wpada na AA?
    0.2025% (okolo raz na 494 rozdania)

  10. #120
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    ty nie za czesto? Jezeli faktycznie tak to raz na godzine srednio powinienem miec taka akcje!!! Nie pomyliles sie?