Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tu jest jakis bocik:
    http://holdem-bot.com/
    moze to to

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    koles nie ma jeszcze zadnych opinii wiec raczej cięzko mu będzie
    chętnych znaleśc

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jakby nie bylo Elk to wylegarnia bardzo pomyslowych indywidualnosci :P, polska dolina krzemowa, albo jeszcze lepiej ;P

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    czy ktos testowal tego bota ze strony: http://holdem-bot.com/ ??

    pozdrawiam,

    Plissken

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Ja sto lat temu go uruchomiłem. Wtedy był on zajebiście łatwy do wykrycia gdyż każdą decyzję wykonywał błyskawicznie i grał tzw. metodą tłuka, czyli od powiedzmy top pary wzwyż napierdalał ile fabryka dała niezależnie od tego co działo się na stole. Na moje oko to był to wtedy program promujący grę na titanie, tylko tam działał i dzięki niemu przemieliłem tam parę dolków, oczywiście grając klasycznie, nie botem . Reasumując, jeśliby poprawili czas reakcji bota na losowy to może na fixed limit micro coś by z niego było.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    To też nie ja, mimo że czesto gram na Everescie. Przeciez w Ełku nikt w pokera nie gra.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja uzywalem kiedys bota gral niezle ale tylko na 0.25/0.5 mi odpalil a na wyzszym juz nie

    btw
    przez gral niezle mowie, ze byl na zero a wiec do RAKEBACK sie nadawal ale gral wolno i ludzie pisali, ze to bot gra ale ja go obserwowalem to zawsze cos napisalem

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    A PokerTracker + AceHud to co innego? tyle ze sam klikasz - coz poradzic technologia idzie do przodu...

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Hedge,

    zadzam się z tym co napisałeś, tzn. że używanie botów jest nieetyczne i nie jest to to samo co używanie PT/PAHUD-a. Zresztą liczące się pokerownie explicite zezwalają na używanie softów typu PT/PO/PAHUd i nie zezwalają na używanie wszelkiego rodzaju botów. Ale wg. stanu mojej wiedzy jako nieinformatyka i niematemeatyka nie martwiłbym się zbytnio botami. Póki co, boty radzą sobie w miarę dobrze tylko w grach limit, tylko Holdem i tylko HU. Jest sporo różnych i niebanalnych problemów do rozwiązania i przy obecnym stanie wiedzy i techniki nie przejmowałbym się botami na NL Holdem ze względu na większe znaczenie czynnika "psychologicznego" w NL. Ten artykuł może posłużyć jako wprowadzenie do tematu: http://citeseer.ist.psu.edu/723980.html.

    Aczkolwiek IMO można by łatwo napisać bota do NL Holdem S&G ponieważ wg. mojej nikłej wiedzy na temat S&G tam nie ma żadnej gry postflop w późniejszej fazie turnieju. Przez pierwsze 3-4 poziomy blindów prosta heurystyka "z QQ+ raise pot preflop i allin flop", a później to AI lub fold preflop wg. SAGE.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 12-02-2008 o 12:26 Powód: Poprawiłem parę błedów. Niezbyt przytomny byłem gdy to pisałem. :-)

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zle mnie zrozumiales. Oczywiscie jestem przeciwny botom, ale jestem realista i mysle, ze nie da sie tego wyeliminowac. Co do acehud-a to ze wszyscy pozwalaja na to to jest wg mnie rowniez nieetyczne - skoro masz wszystko podane jak na tacy to stajesz sie prawie botem - nie musisz myslec, czytasz staty i podejmujesz decyzje - dlatego ja nie uzywam ani pt ani tym bardziej acehud-a.
    Tak jak wspomnial kolega boty sa absolutnie nieszkodliwe na nl, wiec nie ma sie czym przejmowac