Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Betsson Karta

  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja też już dostałem kartę, dzięki!

    Widzę, że ludzie mają pytania, może mały poradniczek?
    W szczególności mnie ciekawi (w nawiasie moje przypuszczenia):

    1. Czy jest prowizja od wypłat z bankomatów, jeśli tak, to czy są jakieś bez prowizji (WBK?).
    2. Z którym kontem jest połączona karta (konto główne?)
    3. Czy za odnowienie będą jakieś opłaty w momencie jej wygaśnięcia?

    Pozdro i dzięki!

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    2. Z którym kontem jest połączona karta (konto główne?)
    Byloby super!

    Niestety, kartą tą trzeba najpierw dokonać depozytu, aby móc wyplacać na nią. Wyplaty idą jak na inne karty Visa.

    Btw taką karte każdy może kupić w każdym oddziale banku BZ WBK za 15PLN (tylko bez design Betsson).

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez oleek Zobacz posta
    Niestety, kartą tą trzeba najpierw dokonać depozytu, aby móc wyplacać na nią. Wyplaty idą jak na inne karty Visa.

    Btw taką karte każdy może kupić w każdym oddziale banku BZ WBK za 15PLN (tylko bez design Betsson).
    To niezła ta karta Miało być taaaaakie ułatwienie, a tu wygląda na to, że Betsson ma udział tylko w prowizji pobieranej za używanie tej karty.

    Pepone

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Hehe czyli normalna karta tylko z logiem betssona i do tego dostajemy ekstra ograniczenia dotyczace limitu. Nie ma to jak zrobic dobra promocje

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Jeśli tak, to jestem delikatnie mówiąc zawiedziony...

  6. A więc od poczatku:
    KArta nie jest "podpięta" pod konto na Betssonie. Aby z niej skorzystać trzba zrobić przelew jak na rachunek bankowy podajc numer rachunku, który jest przypisany do kazdej karty. Numer ten znajduje sie na odwrocie karty (nad miejscem na podpis)
    Przy wypłacie otrzebny jest swift BZWBK czyli : WBKPPLPP

    Opłaty:
    - prowizja od wypłaty w każdym bankomacie wynosi 5PLN
    -transakcje bezgotówkowe: za darmo
    Pełna tabela opłat i prowizji znajduje się w dołączonym do karty regulaminie

    Nie przewidujemy odnawiana kart - będą wydawane nowe.

    Sam napisałem, ze karta wydawana jest we współpracy z BZWBK.
    Karta rzeczywiście kosztuje 15 PLN - jednak gracze Betssona dostaja kartę za damo.
    Nie wiem czy takie karty moża sobie kupić "z marszu" w kazdym oddzale - być może.

    Pamietajcie jednak o wszystkich ograniczeniach i procedurach zwiazanych z wypłatami i wpłatami pieniedzy do pokerroomów. Wszystkie one związane są z przeciwdzałaniem praniu brudnych pieniędzy i są narzucone na pokerromy przez instytucje "nadrzędne".
    Nie wiem jak wyobrażacie sobie w tym kontekście wpałaty/wypłaty pieniędzy z/na anonimowe konto karty na okaziciela. Ci wszyscy, którzy musieli wysyłać skany paszportów, wyciągów bankowych, rachunków za telefon z aktualnym adresem zamieszkania itd. wiedzą o czym piszę.

    Krótko mówiąc - nawet jeśli można sobie kupić gdzieś kartę na okaziciela - nie przyda sie ona w kontaktach z pokerroomami.
    Karta Betsson mimo, że jest aninimowa - działa

    Mam nadzieje wooysiah, że rozwiałem Twoje wątpliwości

    pzdr

    M.

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Aby z niej skorzystać trzba zrobić przelew jak na rachunek bankowy podajc numer rachunku, który jest przypisany do kazdej karty. Numer ten znajduje sie na odwrocie karty (nad miejscem na podpis)
    Ja chcąc szybko zasilic kartę zrobilem przelew na nr rachunku podany na odwrocie karty. BŁĄD!
    Po kilku dniach zaniepokojony brakiem środków na karcie, skontaktowalem się z supportem BZ WBK i powiedzieli, że przy przelewie zasilającym karte trzeba użyciu numeru który jest w liście dolączonym do karty.

    Njalepszym sposobem zasilenia karty jest chyba wplata w oddziale BZ WBK.

  8. Cytat Zamieszczone przez oleek Zobacz posta
    Ja chcąc szybko zasilic kartę zrobilem przelew na nr rachunku podany na odwrocie karty. BŁĄD!
    Po kilku dniach zaniepokojony brakiem środków na karcie, skontaktowalem się z supportem BZ WBK i powiedzieli, że przy przelewie zasilającym karte trzeba użyciu numeru który jest w liście dolączonym do karty.
    Oleek - na zielonej kartce i na odwrocie karty jest ten sam numer ....
    Zielona kartka jest ważna z innego powodu - jeśłi zapomnisz PIN, nowy zosatnie nadany w odziale BZWBK po okazaniu "zielonej kartki" . Lepiej jej nie wyrzucać ...

    pzdr

    M.

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Wtrące się do tematu bo własnie dostałem karte i jestem mile zaskoczony
    Czyli najpierw muszę dokonać depozytu za pomocą tej karty aby potem mieć możliwość wypłaty? Aby wpłacić srodki na karte podaje nr rachunku nie z karty tylko z kartki dołączonej do karty(ostatnie 10 cyfr jest takie samo)?
    Powiedzmy ze wpłace na karte środki doładuje ją to gdzie mam sprawdzić ile środków znajduje się na karcie? Jak przelać z karty środki na konto w Betsson? Czy co miesiąc będzie potrącana jakaś kwota z karty za kożystanie z niej np opłata za rachunek itp. ?

  10. #40
    Cytat Zamieszczone przez Olollo Zobacz posta
    1.Czyli najpierw muszę dokonać depozytu za pomocą tej karty aby potem mieć możliwość wypłaty?

    2.Aby wpłacić srodki na karte podaje nr rachunku nie z karty tylko z kartki dołączonej do karty(ostatnie 10 cyfr jest takie samo)?

    3.Powiedzmy ze wpłace na karte środki doładuje ją to gdzie mam sprawdzić ile środków znajduje się na karcie?

    4.Jak przelać z karty środki na konto w Betsson?

    5.Czy co miesiąc będzie potrącana jakaś kwota z karty za kożystanie z niej np opłata za rachunek itp. ?
    AD.1 TAK

    AD.2 Wg. Betsson Polska numer z odwrotu karty, który jest tez na kartce jako numer rachunku. Wg mnie i supportu BZ WBK numer który jest na dolączonej kartce (ostatnie cyfry się pokrywają). Ale w tej kwestii nie jestem do końca pewien. Najlepiej chyba wybrać się do Oddzialu BZ WBK i zasilic ( jednak w niektórych regionach Polski tylko w większych miastach jest oddzial )

    AD.3 Można sprawdzić w bankomacie lub za pomocą sms instrukcja: http://dlaciebie.bzwbk.pl/22110

    AD.4 Depozyt->VISA (prawdopodobnie trzeba na live chacie poprosić o możliwość jeśli to pierwsza karta.)

    AD.5 Raczej nie.

    Pozdrawiam