Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: Betsson Karta

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez nigdyniewiadomo Zobacz posta
    Karta extra, ale co Betsson w tej chwili oferuje stałym klientom?
    Tzn. na jaki stały reload można liczyć? x5, x6, x7 pts?

    pozdrawiam
    Pytanie bardzo na czasie. Właśnie wzięły w łeb pozostałe bonusy w Ongame i tym samym bardzo dobry czas na zmianę pokerroom'u. Coś Betsson zaproponuje oprócz karty?

    Pepone

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Juz widze te bonusy x7 w betssonie przez takie roomy jak betsson siec ongame zobligowała porzadne pokerownie do wycofania swoich bonusów nie ma to jak uzalac sie na innych nie majac samemu nic do zaoferowania....

  3. Witam,
    Dakota, chyba przeceniasz siłe Betssona. Reguły działanie wyznacza Ongame.
    Jeszcze rok temu Betsson oferował graczom rakeback na poziomie 35%. Musieliśmy sie z tego wycofać po zdecydowanej interwencji Ongame. To samo spotkało teraz Tower i inne roomy. Cóz - warunki w sieci powiny być takie same dla wszystkich ...

    Wracając do Betsson Karty:
    Wszelkie limity narzucone zostały przez Vise i nie mamy na nie wpływu. Związane jest to z normami ostrożnościowym dotyczącymi zapobieganiu praniu brudnych pieniedzy. Być może z czasem uda sie limit miesięczny podnieść.
    Wiem, że są gracze, którzy maja wieksze mięsieczne potrzeby jesli chodzi o wypłaty. Myśle. że mimo wszystko Betsson Karta będzie dla nich dobrym sposobem na szybki dostęp przynajmniej do cześci gotówki.

    pzdr
    M

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Cóz - warunki w sieci powiny być takie same dla wszystkich ...
    Gdzie są te warunki takie same w Besson jak w innych sieciach Ongame? Z bonusów, poza jakimiś - delikatnie mówiąc - kiepskimi freerolami, nie zauważyłem niczego.

    Pepone

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Kiedy beda znane jakies szczegoly dotyczace wyplat z karty no i w jakim czasie mozna sie spodziewac dostepnosci tych kart ?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Gdzie są te warunki takie same w Besson jak w innych sieciach Ongame? Z bonusów, poza jakimiś - delikatnie mówiąc - kiepskimi freerolami, nie zauważyłem niczego.

    Pepone


    Otóż to - niech to będzie chociaż x8 tak jak ongame narzuca, a jestem pewien, że nie graczy przywiąże sie do Betsson, chociażby z tego względu, iż firma inwestuje w promocję pokera w naszym kraju czego nie można powiedzieć o konkurencji.

    Jest, będzie x8? Jest, będzie szansa?

    pozdrawiam

  7. #17
    do
    dakota: apropos dyktowania warunków. Jeśli już ktoś ma to robić to najprędzej bwin ,od którego ongame jest kapitałowo uzależniony. I faktycznie obstawiając tam zakłady bukmacherskie nie trudno nie zwrócić uwagi jak słaba jest ich oferta pokerowa. Niby ten sam soft ,a jednak.. Myślę ,że nie bez ich udziału odbyła się ta likwidacja bonusów ongamowych , w końcu sami żadnego nie oferowali

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    przeciez wiadoma sprawa jest ze ktos lobbował za tym zeby ujebac
    tych ktorzy mieli atrakcyjne bonusy czy baw mozliwe z tym ze oni od zawsze kładli lache na pokera bo skubia leszczy na zakładach i kasynie...

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Wiadomo cos o tej karcie, kiedy bedzie dostepna? Bo cos ucichlo

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Przyłączam się do pytania Kraksa. Mam nadzieję, że nie okaże się nagle, że trzeba się było gdzieś jednak zapisywać, ale będzie za późno...