Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie ma co rozpisywać, Soprano jest drawing dead

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    sure bet, postawie 1000$ 10-1 na twoja korzysc

    pozdr
    warsaw

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat z bash.org.pl:
    Nie po to budowalismy 0.5km autostrady, aby wlosi odebrali nam ME!

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    juz nieaktualnie, 10-1 od Warsawa przyjęte,
    stawka uzgodniona na gg

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Zaraz, zaraz!! Chyba Warsaw był któryś tam w kolejce, a ty przyjmujesz zakład od niego?? Nieładnie...

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    10:1 ? nice one $oprano

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jak napisałem czekałem na oferty kursów i Warsaw jako jedyny mi zlozył propozycje tak wiec nie sadze by byl ktoryms w kolejce

    a jak to Indy napisal- Buki maja 3-1 wiec jak dostałem 10-1!! to jest to przeciez no brainer tym bardziej ze kwote tez wyznaczyl wyzsza niz hcialem
    EV+ jak sie patrzy

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Biorąc pod uwagę ilu krajom dotychczas odebrano organizację mistrzostw (jeśli się dobrze orientuję, to liczba ta wynosi 0), presję społeczną i oczekiwania z nią związane (jeśli politycy to zawalą, to w zasadzie pozostanie im chyba udać się na dobrowolną banicję) oraz fakt, że, choć to akurat tylko moja subiektywna opinia, władzę w Polsce wreszcie przejęli kompetentni ludzie, nie powiedziałbym, że jest to dla ciebie EV+
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 06-02-2008 o 18:49

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Rozumiem że termin rozstrzygnięcia zakłądu to rozpoczęcie Euro (chociaż ciężko mi sobie wyobrazić żeby dzień przed rozpoczęciem UEFA zdecydowała że jednak EURO odbędzie się jednak we Włoszech ). Skoro Warsaw może zarobić 10% które wyciągnie za 5 lat, to nie bardziej opłaca się te pieniądze na lokatę włożyć? Chyba że stawką nie są pieniędze, to co innego

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę ilu krajom dotychczas odebrano organizację mistrzostw (jeśli się dobrze orientuję, to liczba ta wynosi 0), presję społeczną i oczekiwania z nią związane (jeśli politycy to zawalą, to w zasadzie pozostanie im chyba udać się na dobrowolną banicję) oraz fakt, że, choć to akurat tylko moja subiektywna opinia, władzę w Polsce wreszcie przejęli kompetentni ludzie, nie powiedziałbym, że jest to dla ciebie EV+
    Ok to ja przedstawie swoj poglad na ta sprawe.
    Mistrzostwa europy do tej pory odbyly sie 13 razy wliczam juz tutaj austrie i szwajcarie.
    Do roku 1976 odbylo 5 imprez z czego jesli mozna tak roboczo to nazwac "najblizsze nam" zawody odbyly sie w Jugoslowii- ale do tego czasu takie zawody trwaly 4dni startowaly w nich 4zespoly i jesli juz grano o 3miejsce ograniczalo sie to 4 meczy i 2stadionow.
    po roku 1976 gospodarzami byly kolejno Wlochy Francja RFN Szwecja
    Anglia belgia/Holandia i Portugalia chyba mowi to samo za siebie znowu oprocz Portugalii byly to kraje praktycznie na starcie przyzwoicie przygotowane stadionowo/infrastruktualnie na taka impreze.
    Wiec wg mnie argument ze nikomu nie odebrano jest niedorzeczny .
    Gdyby Mistrzostwa grano na Litwie,Estonii,Wegrzech,Slowenii,Bialorusii bylby moze bardziejprzekonywujacy.
    Do tego tak naprawde 7pelnych imprez ktore odbyly sie w wymiarze dluzszej rywalizacji sa zbyt krotka historia aby stwierdzac ze cos takiego jak odebranie organizacji nie moze sie wydarzyc.
    Rzeczywiscie kursy bukmacherskie oscylowaly w okloicy 3-1 i uwazam ze to dosc realna wizja.
    Gratulacje dla Soprano za 10-1 tak naprawde taki xzaklad wg mnie jest prezentem i to od osoby od ktorej ciezko o sytuacje +ev
    Na skroty idac Soprano gdyby zawieral taki sam zaklad co 4lata wstarczy zeby raz do roku 2046 mial racje i odebranoby mistrzostwa gospodarzowi aby zaklad byl +ev