Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jak rozegrać?

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Rozdanie-nie moje,z innego forum.Chcę porównać różne pukty widOnGame's Room 0.25/0.50 Hold'em (9 handed) by Hand Converter CG

    Preflop: Hero is SB with Js , Qs . UTG posts a blind of $0.25.
    UTG+1 calls, MP1 calls, MP2 folds, MP3 folds, CO folds, Button calls, Hero completes, BB folds, UTG (poster) checks.

    Flop: (5.60 SB) A h, J c, Q h(5 players)
    UTG checks, UTG+1 bets, MP1 calls, Button raises, Hero 3-bets, UTG folds, UTG+1 caps, MP1 folds, Button calls, Hero calls.

    Turn: (9.30 BB) 6h (3 players)
    UTG+1 bets, Button raises, Hero calls, UTG+1 3-bets, Button caps, Hero calls, UTG+1 calls.

    River: (21.30 BB) 4s (3 players)
    UTG+1 bets, Button raises, Hero folds, UTG+1 raises (1 , Button 3-bets.

    Final Pot: 26.30 BB
    Main Pot: 23.30 BB, between UTG+1 and Button.
    Pot 2: 3 BB, between UTG+1 and Button.
    Jak prawidłowo rozegrać taką sytuację?zenia tego samego tematu.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    chyba jednak nikt w tego limita nie gra

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Też odnosze takie wrażenie

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ale tu pusto u Ciebie, Kubulek... Prawie echo słychać... I tak spokojnie...

    Z drugiej strony możesz się cieszyć, że masz cały dział dla siebie

    Już wychodzę, spokojnie.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Chybiona decyzja-prosiłem o otwarcie tego subforum,nie wypaliło.Trudno,tak bywa.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    moze nie taka chybiona ,jest kilka osob ktore graja limita i moze cos tu rozkrecimy , ja gram glownie shorty , jak bede mial jakies ciekawe rozdania to bede tu wrzucac pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    Wszystko zależy od przeciwników, limit jest niski, więc z własnego doświadczenia wiem, że większość to w miare solidni gracze, jeśli masz na nich ready, że są bardzo kiepscy, to można spróbować grać, jeśli jednak przynajmniej jeden, z biorących udział w akcji jest solidny, wtedy musisz sobie odpuścić

    ręka nie jest zła, ale nie warto z nią aż tyle płacić, w sytuacji HU warto by z nią dojść do showdownu, ale nie tutaj

    masz niezłą pozycję i powinieneś to wykorzystać

    flop jak najbardziej ok, masz prawo zagrać cap, żeby wiedzieć gdzie jesteś

    ale na turnie, po raise IMO masz bezwarunkowy fold, karty, które Cie biją, to jest AQ, AJ, QQ, JJ, TT czy też KT są zbyt prawdopodobne, jak sam widzisz, bije Cię wiele układów

    Nikt nie podbił preflopa, dlatego najbardziej prawdopodobne jest KT, ale gracze tricky ,czasem limpują valued hands
    IMO fold turn