Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez kapecc Zobacz posta
    Wiem ze to temat o kolobrzegu ale zachacza o okolice.
    Pytanie z innej beczki czy ktos w Koszalinie gra live,jak tak to gdzie? A moze by zorganizowac jakas lige wkoncu koszalin to nie takie male miasto
    Sorry za offtopic.
    Jesli chodzi o Koszalin gramy w niedziele od 16:00 w pubie "siodemka".
    Czysto for fun cash NL10zl ok 5-6 osob.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Jak by sie znalazlo z kilku chetnych wiecej mozna by sprobowac zorganizowac jakis mini turniej z mniejszym wpisowym zeby wybadac frekwencje a potem zobaczylo by sie co dalej.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1
    Witam. Z przyjemnością odwiedzę was w pewną niedzielę!

  4. #14
    Z doswiadczenia wiem ze turniej to nie jest najlepsze rozwiazanie. Ktos odpadnie..
    Lepiej w 5-6 osob grac sobie cash i wrazie czego mozna sie w kazdej chwili dokupic.

    Leneek zapraszam. Jeszcze na ta niedziele nie ma planu wiec nie wiem czy bedziemy.

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez kapecc Zobacz posta
    Jak by sie znalazlo z kilku chetnych wiecej mozna by sprobowac zorganizowac jakis mini turniej z mniejszym wpisowym zeby wybadac frekwencje a potem zobaczylo by sie co dalej.
    Zapraszam CIę w sobote do Mariana tam własnie gramy lige pokerową wpisowe to 20zł na to by wybadać frekfencje

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    9
    Na ktora godzine i jaki dokladniej adres (bo nie kojarze) to mozliwe ze wpadne. Moze kogos jeszcze zabiore. Jak cos to podaj mi szczegoly na PW albo cos .
    Ostatnio edytowane przez kapecc ; 30-01-2009 o 00:27