Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Dobra wszystko fajnie. Kiedys bede se musiał policzyc takie rzeczy zeby dojsc do wprawy bo pod czas gry to za china nie zdaze. Ale mam inne pytanie. Co zrobic jak nie masz zadnych readów? Jak zaczynasz gre na jakies stawce, albo w nowym roomie. Na moich kijowych stawkach (najnizsze mikro mozliwe)graczy jest piekielnie duzo i odchodza jeszcze manieacy którzy lubia sobie pograć agresywnie z 5 dolcami bo dlanich to zaden pieniadz. Nie mam zadnych programików do obliczania procencików bo nie kalkuluje mi sie kupowanie poker trakera na tych stawkach. Wiec wale tylko notki o gosciach. Wiec pytanie.
    Jestesmy na turnieju (nie mówie freerolu bo wiem ze to specyficzny turniej ale nie ukrywam ze o taki mi narazie naj berdziej chodzi) i rzuca nas cały czas miedzy stolikami(swoja droga to strasznie nie sprawiedliwe jak mnie ciagle rzuca po stolikach i tylko BB musze płacic). No wiec co powinienem zrobić w takiej stuacji nie majac zadnej notki o nikim zadnej czutki nie znajac stolika? Grać ABC? Ale co z trudnymi decyzjami i kolesiem grajacym agresywnie? Zrzucac takie rece? Może liczy sie wtedy wszystkie układy jakie sa mozliwe któe mnie bija i wtedy oblicza jakies oddsy? Moze zalezy to od wielkosci staka jaki posiadamy? (ale co wtedy z gra na stolikach keschowych?)
    Jak zadaje gupie pytania to dajcie ignora na tego posta.
    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Swietny artykul. Wielkie dzieki

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    kirkblade musisz zalozyc ze jest standardowym graczem na te stawki. Czyli nie robisz hero calli ani tez nie zakladasz ze gra tylko nuts. Jesli uwazasz ze jest agresywny to juz jest jakis read...

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez redds Zobacz posta
    Swietny artykul. Wielkie dzieki
    yw

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Mysle, ze Goralowi bardziej chodzilo o obserwowanie gry, gdy nie jestes w rozdaniu i staraniu sie obstawic przeciwnikow na konkretne uklady przy danej akcji, niekoniecznie bycie pay-off wizard, zeby poczuc sie lepiej, niech ready blyszcza przy sprawdzaniu blefow imo lol
    zdecydowanie