Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    jak juz wiekszosc z was zapewne zdazyla zauwazyc postanowilem reaktywowac holdema w Katowicach
    póki co gramy turnieje co niedzielę o 17:00 w klubie Euphoria - ul. Wita Stwosza 6
    wpisowe 100pln freezeout
    w tym tygodniu jeszcze w warunkach"polowych" (stoły nie dotarły) ale myślę że będzie i tak miło
    planowana jest też liga z mniejszym wpisowym miedzy 40 a 60 zł
    jesli sa chetni na takie wpisowe prosze o informacje tu lub na gg
    moglaby byc robiona w wtorek lub srode lub zamiennie w niedziele - jestem otwarty na propozycje - licze tu zwlaszcza na osoby ktore graly w lidze myslowickiej niedzielnej
    info o dzis turnieju znajdziecie z temacie slunski terminator w tym dziale
    pzdr
    palo
    jak cos to dzwoncie 693111088

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Tak Palolo, to swietny pomysl jest! Oczywiscie ja jestem chetny i na pewno bym sie pisal na takie cos. Pomysl z graniem na przemian w niedziele jest bardzo dobry, co do grania w tygodniu to w moim przypadku moze byc roznie. Jak tylko ruszy ta liga to bede staral sie znalezc wolna chwile by sie pojawic, bo teraz to z tym wolnym czasem u mnie jest slabiutko.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    w niedziele chetnie , jeszcze nie grałem na zywo to sprobuje
    co do kasy 400 co miesiac troche dużo , ale 40-60 byłoby idealnie
    pozdrawiam

    gg 4857919
    Ostatnio edytowane przez meterek ; 04-02-2008 o 11:10

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam
    Na razie jest w każdą niedziele będą turnieje Slunski Terminator z wpisowym 100 zł a w tygodniu albo w sobotę będziemy organizować turniej z mniejszym wpisowym 40-50 zł. Pierwszy turniej za nami na pewno było klimatycznie, lokal jest dobry i na następny turniej powinien być już wyposażony w profesjonalne stoły.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    aha i jeszcze jedno. Mam nadzieje, ze bedzie raz na czas jakis mini re-buy za 15-20 zl :P

  6. #6
    oo swietny pomysl w koncu cos rusza w Katowicach znowu
    chetnie wezme udzial, odezwe sie

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w 1szym turniej w katowicach wzielo udzial 13 osob - gralismy od 17:30 do +- 00:30 ( turniej do 22:30)
    warunki dosc"domowe" ale od czegos trzeba bylo zaczac
    zapraszam w niedziele na 17:00(startujemy ok. 17:15)
    pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Dublin / Chorzów
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez jacun Zobacz posta
    aha i jeszcze jedno. Mam nadzieje, ze bedzie raz na czas jakis mini re-buy za 15-20 zl :P
    Rebuye za 15 pln będą w Chorzowie, jak się dogadamy co do formuły - myślę że nie później niż koniec lutego.
    Niestety na rzie mamy ograniczenie lokalowe - max 2 stoły FR, jak wykombinujemy normalne stoły (czyt. zrobię ) to będzie wiecej placu.

    Szczegóły niedługo.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    dzis wyjatkowo terminator w falconie - w euphorii wystapila nieoczekiwana awaria - jutro powinno byc juz ok ale dzis zagramy w falconie

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    dzis turniej w mario - temat euphorii katowice na 99% uwazam za zamkniety(brak odzweu z klubu)
    jesli ktos ma klub w ktorym na stale mozna sie zagniezdzic w katowicach prosze o info - ja zrobie search aby na nastepny sezon miec pewna miejscowke
    pzdr