Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Między innymi dlatego postanowiłem wziąć sobie tydzień bezwzględnego urlopu od gry. Za dużo ostatnio wpadało mi takich rozdań z mnóstwem mniej lub bardziej durnych decyzji.
    Już teraz, po głupich dwóch dniach przerwy widzę, że w tym rozdaniu (podobnie jak w całym tym turnieju) - co rozdanie to jakieś idiotyzmy.

    Do piątku w każdym razie nie gram. Nie pierwsza taka przerwa i - zawsze mi to pomaga w zwalczeniu "kumulacji świra".

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez kik11 Zobacz posta
    Jesli chcesz znac moje zdanie, to kazde Twoje zagranie w tym rozdaniu bylo tragiczne.
    A ja sie z tym pozwole nie zgodzic. Dla mnie zajebista gra, ktora sprowokowala goscia do pusha, wmawiajac mu, ze nic nie mamy. Tylko dlaczego bez calla na river ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Ja bym tak samo callnal na turnie liczac dokladnie na takie zagranie goscia na riverze. On w zyciu by nie uwierzyl ze mamy tego Asa.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Cytat Zamieszczone przez Xolo Zobacz posta
    Oponent był tight passive
    Fold turn. Call = drawing dead.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    po takich zagraniach na riverze grasz w zgaduj zgadula.Ziomek moze miec fulla,trojke z wyzszym kickerem,złapał dame,w koncu stone bluff.W sumie nic nie wiemy.