Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 105
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Po przemysleniach zdecydowalem sie zorganizowac i poprowadzic kurs gry Texas Holdem No Limit z przeznaczeniem dla graczy sredniozaawansowanych+. W moim zamierzeniu kurs bedzie obejmowal omowienie warsztatu pracy, aspekty taktyczno-strategiczne gry, psychologii, jak rowniez techniki gry z naciskiem na gre na stolikach typu short hand.

    termin: 02. marzec w godzinach ok. 11-19
    miejsce: Wrocław
    cena: $200 - platnosc do dnia 20 luty
    ilosc: 10 osob

    Zainteresowanych kursem prosze o kontakt przez PM. Liste uczestnikow bede tworzyl wedlug kolejnosci zgloszen.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 04-02-2008 o 02:44

  2. #2
    Może troszkę więcej informacji o sobie?

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Hehehehe!! Amazonit, widzisz, trzeba dbać o odpowiedni wizerunek! Taki "mało znany" zawodnik i chce kursy robić??

    A swoją drogą bardzo się cieszę, że rozbijasz w pył monopol Warsawa!! Powodzenia! Polecam wszystkim!

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Może troszkę więcej informacji o sobie?
    nh sir.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Amazonit wygrał wiele freerolli, tysiące freerolli. Nie trzeba go przedstawiać.

  6. #6
    Dobra, dobra Śmiejcie się ze mnie . Wszystko już wiem. Nie wiem czemu wcześniej nic nie słyszałem. Gram krótko w Texas Holdem, dopiero gdzieś od kilku miesięcy. Słyszałem głównie o Warsaw, Żelku i Góralu. Cóż. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwijaniu szkółki!

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Hehehehe!! Amazonit, widzisz, trzeba dbać o odpowiedni wizerunek! Taki "mało znany" zawodnik i chce kursy robić??

    A swoją drogą bardzo się cieszę, że rozbijasz w pył monopol Warsawa!! Powodzenia! Polecam wszystkim!
    Dla mnie mało znany. Ale jeżeli szkolenie jest skierowane do graczy, którzy go znają to nie musi się przedstawiać.

    Swoją drogą to 8h za 200$ w 10 osób to trochę dużo. W 8h tyle tematów objąć?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dobra cena, nie wiem jak was ale mnie to zainteresowało. Dobry gracz musi się cenić.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Peri, 200$ za szkolenie u amazonita to niewielki wydatek - uwierz mi. po za tym to ledwo 60zł za godzinę, jak chcesz korepetycje u dobrego nauczyciela to ile musisz zapłacić???

    daleko mi do czołówki , ale co nieco udało mi się wygrać i właściwie wszystkiego nauczyłem się od niego. mówiąc w skrócie - on zmienił moje życie

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ale czy też uczył cię 8h w 10 osobwej grupie? No i tak jak napisałem wcześniej. Oferta skierowana chyba do graczy, którzy z nim grają. Ja go nie znam i może gra na 100NL.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-02-2008 o 00:17 Powód: usunięty zbędny cytat