Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 105
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    8
    kiedy beda nastepne szkolenia

  2. #62
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Jako, ze otrzymalem pare zapytan odpowiem na forum. Szkolenie, ktore odbylo sie w sobote bylo ostatnim w tym roku. Nastepne planuje w okresie luty/marzec.

    pozdrawiam

  3. #63
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Milo mi poinformowac, ze planuje zorganizowac i poprowadzic kolejny kurs gry Texas Holdem No Limit z przeznaczeniem dla graczy sredniozaawansowanych+. Kurs bedzie obejmowal omowienie warsztatu pracy, aspekty taktyczno-strategiczne gry, psychologii, jak rowniez techniki gry z naciskiem na gre na stolikach typu short hand.

    termin: 21 luty (sobota) w godzinach ok. 11-20
    miejsce: Wrocław
    cena: $200 - platnosc do dnia 07 luty
    ilosc: 12 osob

    Zainteresowanych kursem prosze o kontakt przez PM. Liste uczestnikow bede tworzyl wedlug kolejnosci zgloszen.

    Pozdrawiam

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Czy ktośz byłych kursantów może mi powiedzieć czy warto?;]

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    też wybieram się na takie szklenie do amazonita z tym że najsamprzód chciałbym poznać opinie kursantów.

  6. #66
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Warto. Nie będę się rozpisywał i chwalił tutaj Amazonita, ale z pewnością po takim kursie wasze podejście do gry się zmieni. Polecam!

  7. #67
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Byłem , słuchałem, również polecam!
    Na pewno dużo zmieniło sie moje podejście do gry od strony mentalnej.
    Jeśli chodzi o gre to Amazonit preferuje gre "troche bardziej" loose od mojej , więc tutaj potraktowałem gre/rozdania bardziej w formie ciekawostki aczkolwiek bardzo pouczającej. Choć oczywiście na zajęciach był omawiany również styl bardziej konserwatywny.

    Generalnie byłem bardzo zadowolony.

    Pozdrawiam

  8. #68
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Byłem na ostatnim szkoleniu u Amaznita (miałem to szceśćie, że Amazonit jest moim bardzo dobrym kumplem i zostałem zaproszony przez niego jako gość)i musze powiedzieć, że robi naprawdę dobrą robotę.
    Myślę, że każdy tam znajdzie coś dla siebie. Ja, muszę przyznać, sporo skorzystałem, w sczegloności sporo rzeczy można sobie po takim szkoleniu poukładać i usytematyzować, zarówno w zakresie teorii i strategii pokera jak i warsztatu profesjonalnego gracza.

    Naprawdę polecam, uwierzcie mi można poszerzyć horyzynty

  9. #69
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    tychy
    Posty
    95
    ja na szkoleniu co prawda nie bylem piachu.. ale mialem przyjemnosc kilka razy zagrac z amazonitem i POTWIERDZAM ze warto

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    warto zagrać?to znaczy ,że go ograłeś bez szkolenia hmm,po co się szkolić w takim razie u niego