Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Myślicie, że można to było zagrać, aby wyciągnąć więcej kasy? Co najbardziej mi pasowało do jego gry to draw do koloru i miałem nadzieje, że go złapie. Ale nie wiem czy dobrze zagrałem na turnie. Jeżeli nic nie ma to nie callnie, a check może go nakłonić do blefu lub betu z overparką na riverze. Czy nie za duży bet na riverze? Może skoro draw nie skompletowany to lepiej zrobić 1/2 pot, aby dostać call od overparki? Podejrzewam, że za mało wyciągam na riverach.

    Bodog History for Hand #1102808859
    Hold'em No Limit ($0.10/$0.25) - 2008-02-07 20:47:52
    Table 'Siphon (max 6)' 6-max Seat #1 is the button
    Seat 1: wolfe1g ($28.10)
    Seat 2: Sabine20 ($25.65)
    Seat 3: FloppyMcOddNuts ($83.50)
    Seat 4: charminultra ($23.75)
    Seat 5: HERO ($25.15)
    Seat 6: Hen304 ($26.75)
    ------------------------------
    NEW HAND
    Sabine20: posts the small blind $0.10
    FloppyMcOddNuts: posts the big blind $0.25
    --- DEALING POCKETS
    HERO is dealt [5s,5c]
    charminultra: calls $0.25
    HERO: raises $1.00 to $1.25
    Hen304: folds
    wolfe1g: folds
    Sabine20: folds
    FloppyMcOddNuts: folds
    charminultra: calls $1.00
    --- DEALING FLOP [3h,3d,5h]
    charminultra: checks
    HERO: bets $2.00
    charminultra: calls $2.00
    --- DEALING TURN [4c]
    charminultra: checks
    HERO: bets $4.75
    charminultra: calls $4.75
    --- DEALING RIVER [Kc]
    charminultra: checks
    HERO: goes all in $17.15
    charminultra: folds
    $17.15 is not called, return back to HERO:
    HERO: mucks
    Hand 1102808859:
    HERO: wins main pot($15.55)
    ------------------------------

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Ciesz sie, ze Ci doplacil na flopie i turnie
    Na riverze value bet zamiast allina.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ta, ja na riverze daję 10-12.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a mi sie wydaje ze by ci nic nie doplacil bo wyglada mi to na flushdraw

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Ale nie wiem czy dobrze zagrałem na turnie. Jeżeli nic nie ma to nie callnie, a check może go nakłonić do blefu lub betu z overparką na riverze.
    A jak coś ma to callnie. IMO to jak zagrać zależy od jak często second barrelujesz na turnie przy nietrafionym stole, albo mówiąc inaczej, zależy od twojego image. I od image przeciwnika też. W razie wątpliwości stosuję zasadę "mam to gram" i nie bawię się fancy play. IMO slowplay z reguły jest do dupy, nawet jeśli masz monstera i pozycję. Po prostu betujesz (w celu zbudowania jak największej puli) z nadzieją że przeciwnik coś tam ma a nie checkujesz z nadzieją że być może dobierze albo że być może zablefuje. Nie mówiąć o tym, że pewnie byś się mocno zdenerwował gdyby np. na river spadło 7, a koleś pokazał 77 na ręku.

    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Ta, ja na riverze daję 10-12.
    Na river pula wynosi troszeczkę ponad $16. Przeciwnikowi zostało $15.75, a Hero $17.15. Sądzisz, że w takim przypadku przeciwnik sprawdzi $10, a nie sprawdzi AI za $15.75? Dla mnie taki bet za $10-12 to byłby tell. Ja tu widzę tylko dwie możliwości - bet za co najwyżej $7 lub AI, przy czym ja zgodnie ze swoim stylem gry najczęściej zagrałbym tutaj AI. Gdyby stacki na river były sporo większe, to IMO wtedy można by kombinować z innymi wartościami value beta. A tak poza tym to wiele zależy od tego jak Hero wcześniej value betował i blefował na river.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A ja nadal obstawiam przy swoim, czyli bet 10-12. Nie wiem czemu tak się dzieje, ale zauważyłem, że słabi gracze znacznie chętniej callują vbety, które nie są ich all-inami, choćbyś zostawił im na river 50c. Naprawdę nie mam pojęcia skąd się to bierze, ale jestem całkiem przekonany, że w long run bet 10-12 będzie bardziej dochodowy niż push (czyli sprawdzi o 30% częściej bet 10-12 niż bet all-in).
    Wiem, że może się to wydawać głupie, natomiast poparte jest sporą ilością tego typu sytuacji na NL50 i NL100.