Strona 37 z 58 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 579

Wątek: Boss media

  1. #361
    Ja pieprze jak tu wszyscy narzekają. Ja powiązałem większość portali z ************* i nie miałem z tego nic poza gównianym platynowym awatarkiem i cieszę się jak głupi z deala jaki mam na Opoker + błyskawiczne cashouty, sensowny suport-może nie jest najszybszy ale do max 2 dni odpisuje na maile. Ja mam zamiar tam zostać na dłużej... A że nie ma sklepiku na starsach masz i nie odejmują od rakebacku, bo tam go nie ma...

  2. #362
    na starsach nie ma rake ? ale jak robisz sne to niby co masz za pkt ? to jest dopiero rake !!!
    bede narzekal a co !? jesli bym sie zadowalal tylko tym co mam to tak jakbym stal w miejscu tyle tylko ze mi sie juz znudzilo takie stanie
    sry gargamel ze az tak CIe moje wypowiedzi poirytowaly
    (widocznie malo jeszcze widzialem jesli chodzi o roomy ale w sumie to pierwszy raz sie spotykam zeby sie wybieralo zakupy zamiast rake - zawsze mialem i to i to niezalezne )
    dlatego poczekamy do sierpnia a potem zmiana a moze i wczesniej
    no i mialy byc tez auto-rebuye a nadal nie ma nic nie robia nic

  3. #363
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    ktoś zauwazyl ze na bossie pojawily sie stoly 6max ? jak sonfigurować HUDa do Holdem Managera zeby dzialal poprawnie na i 5max i 6max naraz?

  4. #364
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    6max juz kilka miesiecy sa albo dluzej.
    na nl100 6 max sa tylko bbj i jest od kazdego handa 0,5$ rake brany.

  5. #365
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    6max juz kilka miesiecy sa albo dluzej.
    na nl100 6 max sa tylko bbj i jest od kazdego handa 0,5$ rake brany.
    na nl25 i nl10 dopiero co weszly chyba bo nie widzialem wczesniej. co z ta konfiguracja HEMa?

  6. #366
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    co z ta konfiguracja HEMa?
    Normalnie, HUD options>seating preferences>wybierasz z listy Boss>w wierszu 6max rozwijasz i wybierasz "5", nie 6 (opcja dla 5max), a w innych wierszach zostawiasz kreseczki. W table preferences odznacz sobie WYSIWYG żeby nie było rozpierdolu na stole i to wszystko, przynajmniej ja tak mam i jest all w porządku. Sory za OT :P

  7. #367
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Normalnie, HUD options>seating preferences>wybierasz z listy Boss>w wierszu 6max rozwijasz i wybierasz "5", nie 6 (opcja dla 5max), a w innych wierszach zostawiasz kreseczki. W table preferences odznacz sobie WYSIWYG żeby nie było rozpierdolu na stole i to wszystko, przynajmniej ja tak mam i jest all w porządku. Sory za OT :P

    tylko ze nie ma w HEMie w seating preferences takiej opcji jak 5max. jest tylko 6max. i jak usatwiam sobie to dla stolow 5 max to w ogole mi nie pokazuje statystyk dla 6 osoby. do tego te statystyki maja uklad jak w stolac h5 maxi zaslaniaja nicki graczy i stacki. ogolnie to rozpierodl sie robi;/

  8. #368
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Wiem, że nie ma 5max w hemie ale po to są liczby w rozwijanej liście, skoro dla 6max to ustawiasz w 6 max "6" i tyle, ustaw sobie tak jak Ci wygodnie i zrób save w okienku hud'a i to wszystko, hem zapamięta ustawienia. Tylko pamiętaj o odznaczeniu WYSIWYG

  9. #369
    Dostalem dzisiaj rate rb na opoker, ale cos sie znowu nie zgadza? Macie to samo? Pewnie znowu bedzie wyplata na raty...

  10. #370
    To samo... Też obstawiam że będzie na raty. Może ma ktoś info czy będzie ten sam schemat jak w zeszłym miesiącu?? Bo byłoby miło co,jak i kiedy...