Strona 44 z 58 PierwszyPierwszy ... 34424344454654 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 579

Wątek: Boss media

  1. a nie mozesz kasy wyplacic inaczej niz na mb?

  2. #432
    Cytat Zamieszczone przez RBpros Zobacz posta
    a nie mozesz kasy wyplacic inaczej niz na mb?
    No bez przesady, bede teraz kombinowal i wyplacal przez netke bo maja do dupy support i soft? Jest opcja wyplat przez MB i chce z tego skorzystac...

  3. #433
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    mógłby ktoś przeliczyć i zsumować raty od opoker czy mu się zgadzają? bo mi brakuje, tzn. niby to tylko kilkanaście e, ale wolałbym wiedzieć ;p

  4. #434
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    13
    Za poprzedni miesiąc także brakuje mi kilkanaście euro, natomiast w tym miesiącu wychodzi, że dostałem lekko ponad 1/8 należnych mi rat.

  5. #435
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ile stołów na Bossie można mieć odpalonych jednocześnie? Grałem tam "sto lat" temu i wtedy można było 5.

    Sting

  6. #436
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    czasem i 15 zdarzało się mieć otworzonych - więcej nie próbowałem.

  7. #437
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    na raketherake w opisie sieci jest ze 100
    ale to chyba z kompem wielkosci zderzacza hadronow LHD

  8. #438
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    wie ktoś może, czy na Opoker (gdy wygrało się wejściówkę do turnieju z satelity) jest możliwość wyrejestrowania się z tego turnieju?

  9. #439
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Ma ktos moze problem z wejsciem do cashiera?

    Probowalem na 2 roomach wczoraj/dzis i jak wyskakuje to okno webdollara jest biale i nic sie wiecej nie dzieje jeszcze jakis czas temu wszystko dzialalo.

    Cos z kompem moim nie tak? czy o co chodzi?!

  10. #440
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wróciłem na BM po kilku latach przerwy i dwie rzeczy są mocno irytujące, ale może da się coś z tym zrobić a ja tego nie widzę. Sporo grałem na PS i tam dla mnie było wszystko oczywiste, więc dopuszczam możliwość że moje pytania są lamerskie.
    Pierwsza sprawa to ogłoszenia o turniejach, będące jednocześnie zapytaniem czy chce się do nich zarejestrować. Da się to jakoś wyłączyć?
    Druga to hand history z danego stołu. Da się jakoś zobaczyć poprzednie rozdania za pomocą softu BM?

    Sting