Strona 35 z 58 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 579

Wątek: Boss media

  1. #341
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    działa wam opoker?
    Działa bezproblemowo

  2. #342
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    miałem małe problemy, ale 10 minutowe

  3. #343
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    no podobnie, po paru minutach ruszylo

  4. #344
    jak zapewne wszyscy wczoraj grający zauważyli, boss w okolicach 21:00 pie*dolnął z hukiem. po pokonaniu technicznych problemów oczom naszym ukazał się komunikat informujący o anulowaniu wszystkich rozpoczętych turniejów. Zwrot wpisowego jest juz na moim koncie, ale mam pytanie: co jeśli grałem turniej, odpadłem a potem zotał on anulowany? taka sytuacja była i za ten turniej kasy nie dostałem. Pytanie co się z nią stało, skoro nie zasiliła puli turnieju?

  5. #345
    Cytat Zamieszczone przez cumil Zobacz posta
    jak zapewne wszyscy wczoraj grający zauważyli, boss w okolicach 21:00 pie*dolnął z hukiem. po pokonaniu technicznych problemów oczom naszym ukazał się komunikat informujący o anulowaniu wszystkich rozpoczętych turniejów. Zwrot wpisowego jest juz na moim koncie, ale mam pytanie: co jeśli grałem turniej, odpadłem a potem zotał on anulowany? taka sytuacja była i za ten turniej kasy nie dostałem. Pytanie co się z nią stało, skoro nie zasiliła puli turnieju?
    Kasa została chyba podzielona pomiędzy pozostających w turnieju graczy , po równo.

  6. #346
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    Tez dostaliscie znow mniej rb niz powinno byc ?

  7. #347
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    W kwietniu zapowiadany był update- jak powszechnie wiadomo z dniem dzisiejszym owy kwiecień przeszedł do historii a o owym updejcie cisza jak makiem zasiał. Ponadto Opoker podawało na swojej stronie, że otwarty zostanie sklep w pierwszym kwartale 2010. Kwartał minął- nie dość, że sklepu nie ma to jeszcze zdjęto tą informację ze strony. Ogólnie mówiąc jestem niepocieszony bo lecą w kulki z nami strasznie.

  8. #348
    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    Tez dostaliscie znow mniej rb niz powinno byc ?
    Dostałem tyle ile powinno być (Opoker). Jesteś pewny że dostałeś mniej?

  9. Cytat Zamieszczone przez gargamel_ Zobacz posta
    Dostałem tyle ile powinno być (Opoker). Jesteś pewny że dostałeś mniej?
    Ja także dostałem tyle ile powinienem był dostać, oczywiście Opoker.

  10. #350
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    Tez dostaliscie znow mniej rb niz powinno byc ?
    Jesli miedzyczasie wyrobiles jakis bonus to dostales bonus po 15tym potracony o wyrobiony wczesniej bonus... jesli nie jestes pewien to pisz do swojego affiliate i on powinien to zalatwic.