Strona 1 z 58 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 579

Wątek: Boss media

  1. #1
    Witam
    Mam pytanie do osób grający na Boss medii. Czy da się na tym sofcie załozyc więcej niż 3 konta z jednego komputera czy nie?? Jeśli sie da to mógłby ktoś powiedziec jak??

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Idziesz do kumpla lub kafejki logujesz sie tam po raz pierwszy i juz mozesz grać u siebie

  3. #3
    czyli moge np. u siebie założyc konto ale zalogowac się po raz pierwszy w kafejce??

  4. #4
    założyć konto musisz na innym kompie zalogować się też nie zaszkodzi a potem już spokojnie możesz u siebie śmigać

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    z tego co pamiętam to wystarczy jak usuniesz ciasteczka (cookies)

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez mlody17 Zobacz posta
    czyli moge np. u siebie założyc konto ale zalogowac się po raz pierwszy w kafejce??
    Tak, zalogować i wybrać nika

    Cytat Zamieszczone przez musiek Zobacz posta
    z tego co pamiętam to wystarczy jak usuniesz ciasteczka (cookies)
    nie wystarczy

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Czy gdzieś jest w bossie RB 30% od 0 RC ??

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Jest, ale od 1 euro na PokerHeaven i na Legato, tylko zakładać trzeba przez affiliate. Inaczej nie będzie RB 30%.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 03-05-2008 o 01:29

  9. #9
    Założyłem konto. Zarejestrowałem się i przy próbie logowania wyskoczyło info o ograniczeniu posiadanych kont.

    Czy jeżeli sformatuję dysk i zainstaluję ponownie soft będę mógł używać utworzonego wcześniej konta na danym rommie, czy też to konto zostało "spalone" przez samo zalogowanie się i gdzieś tam w systemie Boss Medii jest to odnotowane?

    EDIT: Po formacie dysku i ponownym zainstalowaniu oprogramowania konto działa.
    Ostatnio edytowane przez Zorro34 ; 04-05-2008 o 11:22

  10. #10
    na legato minimalny zwrot 30e wiec od jakis 100rc jest