Strona 45 z 58 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 579

Wątek: Boss media

  1. #441
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Hand history jest w lobby, w zakładce, bodajże, "Pomoc"

  2. #442
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    dalej Rb na opoker wyplacany jest partiami do 20go nastepnego meisiaca?

  3. #443
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Przewaznie dluzej niz do 20

  4. #444
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Mam problem z grą na wiecej niz 4 stołach. Jak uruchomie więcejniż 4 cyfry sa tak małe, że ich nie widzę. Jest na to jakis sposób?

  5. #445
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Hand history jest w lobby, w zakładce, bodajże, "Pomoc"
    A czy historię zapisuje automatycznie na twardy dysk, czy trzeba to jeszcze ustawić, bo nie widzę nigdzie takiej opcji?

  6. #446
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3
    Client Paradise Poker zapisuje hand history na twardym dysku, więc spokojnie można to załadować do Hold'em Managera

  7. #447
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    8
    Szukam dobrej oferty rakebacku,
    pm

  8. #448
    Odezwij sie na gg 1354235 cos zalatwimy

  9. #449
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Spotkała mnie dziwna sytuacja,gram 6-8 coolerów jednocześnie.W pewnym momencie zauważyłem że nie otwierają mi się kolejne stoły,na które się zarejestrowłem.Pobrano mi opłate no i turniej był zaznaczony tłustym drukiem co oznacza że jestem zarejestrowany.Więc wchodze aby sprawdzić ile osób jeszcze brakuje a tu zdziwienie.Nie byłem już zarejestrowany do żadnego coolera,wyglądało to tak jakby mnie wyrzuciło z turnieji.Lub ewentualnie stoliki nie otworzyły się na moim kompie.Działo się to w okresie 3 godzin,sytuacja dotyczy 6 coolerów.Moje pytanko czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?.Support danego pokeromu stwierdził że to wina moje sprzętu.

  10. #450
    U mnie zdarzają sie sytuacje ze turniej sie nie otworzy... wtedy w "find player" wpisuje swoj nick i otwieram stol. Jest to troszke irytujace ale nie zdarza się to często.

    Ostatnio mialem dziwna akcje... stół wgl nie chcial sie otworzyc. Wszedłem przez przegladarke i uratowalem BI. Potem wszystko wróciło do normy.