Strona 18 z 58 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 579

Wątek: Boss media

  1. #171
    thx

  2. #172
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Dzisiaj w nocy ma byc prerwa techniczna.
    O ku...., więc tydzień z głowy

  3. #173
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    juz jest 10:30 GMT a soft dalej nie dziala, co za qwa zart

  4. #174
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    na poker haven live chat koles mowi ze o 11 gmt ruszy czyli 12 polskiego

  5. #175
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ok niby dziala, ale wie ktos czemu nie ma sit & go?

  6. #176
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    PokerHeaven ruszyl, ale przyjdzie pewnie troche poczekac na rozsadna ilosc stolikow.

  7. #177
    Cytat Zamieszczone przez Przemeck Zobacz posta
    @ Gratek

    Z tego co mi wiadomo, nie

    @ cookies

    100E to trochę za mało. Rakeback jest chyba od 1000 FPP w miesiącu, więc 250E. Chociaż nie wiem jak to w przypadku zapisania się przez jakiegoś pośrednika...

    400 fpp czyli 100 euro rake kwalifikuje sie juz do rakebacku .Zasady sa ogolne bossmedii .Pokeroom nie ma nic do rzeczy

  8. #178
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    rejestrowalem sie na PokerKings przez pokersavvy, oni tam daja swoje punkty. no i mial byc standartowo rakeback, tylko jest juz 2 luty a kasy nie widac, z tym ze wyrobilem napewno 100e raku. nie wiem na jakiej zasadzie dziala rakeback tutaj, wydawalo mi sie ze to automatycznie bossmedia wysyla na konto gracza a nie przez posrednika. jak to jest i gdzie mam sie zglosic jak nie ma kasy?
    Wystarczy ze savvy ma konto aff bez rakebacku w tym pokeroomie i wtedy nie dostaniesz nigdy na swoim koncie rakebacku .Ostatnio znajomemu chcialem na Diamond zalatwic rakeback i nie bylo najmniejszej takiej mozliwosci bo mial konto z jakiegos zachodniego aff ,ktore wykluczalo wlasnie rakeback.

    W kazdej bossmedii rakeback jest od 400 fpp czyli 100 euro rake .Gdy sie zaczyna grac wystarczy wyslac meil do supportu z pytaniem czy konto sie kwalifikuje do jego otrzymywania

    Jesli nie dostales 1 lutego to pozostaje Ci napisac do supportu. Moga dopisac manualnie rakeback bez problemu jesli tylko konto sie do niego kwalifikowalo .

    Jesli odpisza ,ze nie to napisac do savvy .To pewnie nic nie da ale mozna sprobowac .

    Jak nie dostaniesz rakebacku to olac to konto i isc na inna bossmedie grac tylko wczesniej upewnic sie w supporcie czy konto sie kwalifikuje do jego otrzymywania

    To tak w skrocie

  9. #179
    Wie ktoś może, w którym folderze zapisywane są hh na opoker?

  10. #180
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Bardzo łatwo to sprawdzić.

    Otworz Hand History w sofcie. Otworzy ci sie przegladarka. W pasku adresu będziesz mial scieżke do folderu z Hand History.