Strona 13 z 58 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 579

Wątek: Boss media

  1. #121
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale plik bat to nie jest żaden program MS-DOS czy coś takiego. To po prostu seria komend, które można wydać ręcznie, zebrana w jeden plik tak, żeby wykonywać je jednym ruchem.

    Sprawdziliście to rozszerzenie?

  2. #122
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    ja mam windowsa 7 i tak robilem juz

    tak jak pisal woland masz rozszerzenie xxxx.bat.txt

    wystarczy w opcjach wlacz pokazywanie rozszerzenia plikow wtedy pojawi sie wlasnie cala nazwa pliku xxxx.bat.txt i wywalasz .txt i hula

  3. #123
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    tak wszystko dziala dzieki

    tylko jak HM mam to po rozdaniu jak sie pokazują karty HM'owskie to w rogu wszystko zebrane i nie da sie tego poprzesuwac dobrze. Tez tak macie ?

  4. #124
    Tak się zastanawiam, jaki jest poziom na bm tak szczerzę?
    Wydaję mi się, że przez wysoki rb powinno na nl 100 być mega ciężko i same regi tak na logikę? A tutaj wiele ludzi mówi, że bm jest łatwa.

    Jak poziomem wypada na tle EVP, czy FTP?
    dzięki

  5. #125
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    tylko jak HM mam to po rozdaniu jak sie pokazują karty HM'owskie to w rogu wszystko zebrane i nie da sie tego poprzesuwac dobrze. Tez tak macie ?
    Też tak mam :/

    Nawet jak zdążę jedne karty przesunąć to w nastepnym rozdaniu wracaja... Podejrzewam ze to gdzies w opcajch mozna ustawic, ale nie chce mi sie szukac :P

  6. #126
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    ja też tak miałem, ale z w wersji 1,09. 1,10 już jest normalnie

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Kazama Zobacz posta
    Tak się zastanawiam, jaki jest poziom na bm tak szczerzę?
    Wydaję mi się, że przez wysoki rb powinno na nl 100 być mega ciężko i same regi tak na logikę? A tutaj wiele ludzi mówi, że bm jest łatwa.

    Jak poziomem wypada na tle EVP, czy FTP?
    dzięki
    od najtrudniejszych
    FTP>>BM>>EVP

  8. #128
    Dziekuję.
    Sorry za infantylne pytania, ale czy bm jest generalnie w czołówce poziom tuż za ftp jeżeli chodzi o small stakes, czy jest może w tej grupie bardziej lajtowych?

  9. #129
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Lajtowa sieć, soft nie jest tragiczny - ja sie przyzwyczailem na tyle, ze to jeden z moich ulubionych nie polecam natomiast ipoker (nitownia).
    Najslabszy poziom ongame, ale tam sie grac za bardzo nie da (tiltowny soft).

  10. #130
    mam problem, soft nie zapisuje mi historii rozdań (pokergalaxy), wie ktoś czy mozna wogóle właczyc gdzień zapisywanie HH? Sprawdzałem w plikach ukrytych też nie zapisuje.