Strona 42 z 58 PierwszyPierwszy ... 32404142434452 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 579

Wątek: Boss media

  1. #411
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    looool a co to za problem wejsc w historie i sprawdzic ile rb dostales?
    Jaką historę?
    Zresztą, mówiłem, że nie dostałem nic ponad standardowe 30%
    Cytat Zamieszczone przez pszemula Zobacz posta
    pewnie dlatego tak myslisz, ze 30% jest wyplacane w terminie, a pozostalosc jest rozlozona na raty i wplywa kilka dni.
    Reszta powinna wpłynąć piętnastego. Nie dostałem ani centa.

  2. #412
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Pozostale raty sa ksiegowane bodajze pod tytulem TRM wiec sobie wejdz i zobacz czy dostales czy nie.
    A druga czesc jest podzielona na 5 rat czesto i przychodzi do konca miesiaca.

  3. #413
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Przez kogo zalatwiales deal? ja mam kontakt z dobry mmanagerem to jak cos pisz do mnie albo do goscia ktory Cie pokierowal i przy okazji cos malo Ci dal =]

  4. #414
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Pozostale raty sa ksiegowane bodajze pod tytulem TRM wiec sobie wejdz i zobacz czy dostales czy nie.
    Ale gdzie? Na opoker.com nic takiego nie widzę.

  5. #415
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ale gdzie? Na opoker.com nic takiego nie widzę.
    W sofcie, w cashierze kliknij np. na deposit, i w otwrtym oknie zakladka statement.

  6. #416
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Od kilku dni mój Poker Tracker ma kłopoty z importem rozdań z Bossa (opoker).
    (Dodam, że z PS importuje bez zarzutu.)

    Czy ktoś też to ma/miał?
    Można coś poradzić, czy trzeba czekać na następną Betę PT?

  7. #417
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Pasieka ile zalatwiasz na tym Opoker? Daj oferte na priv

  8. #418
    Mógłby ktoś wrzucić na serwer historię rozdań z NL25 SH? Byłby ktoś tak życzliwy? Jeśli chodzi o wymianę to mogę zaproponować jedynie na MicroGaming NL20 SH ponad 18k rąk ...

  9. #419
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    ostatnio przerzuciłem się z jednego skina na drugi. Czy jest możliwosc przeniesienia notatek na graczy z jednego roomu bossmedii na drugi room bossmedii ?

  10. #420
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez musiek Zobacz posta
    ostatnio przerzuciłem się z jednego skina na drugi. Czy jest możliwosc przeniesienia notatek na graczy z jednego roomu bossmedii na drugi room bossmedii ?
    tu masz notatki:
    C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\room1\notes
    C:\Documents and Settings\user\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Boss Media\room2\notes

    wydaje mi się, że numery z tych plików txt odpowiadają numerom id w roomie( który możesz sobie sprawdzić w profilu) ...nie jestem pewny, więc najlepiej napisz jakaś notatkę odnośnie siebie i sprawdź czy plik o "Twoim numerze" będzie i czy będzie zawierać to samo.