Strona 43 z 58 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 579

Wątek: Boss media

  1. #421
    Witam,

    dostalem dzisiaj niewiadomo skad przelew 400e na Opoker, w historii oznaczony jako RLM**** . Ktos ma podobnie i moze mi powiedziec skad sie to wzielo?

  2. #422
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Moze wyrobiles bonus od depozytu? w tym wypadku zostanie to odpisane od dodatkowego bonusa po 15-tym i wtedy wyplaca Ci mniej lub zero jesli to wieksza kwota.

  3. #423
    no raczej to nie jest zaden bonus, bo nie mialem zadnych aktywnych, chociaz widze ze mam aktualnie 32000 fpp points, wiec moze akurat cos dopisali...

  4. haha przejmujesz sie? ja bym sie cieszyl na twoim miejscu

  5. #425
    nie no akurat sie nie martwie Tylko lubie wiedziec, czemu mi daja jakas kase, bo nie wierze ze cos jest za free

  6. #426
    bonus na opoker nie jest widoczny w lobby, tylko w profile -> bonus information

  7. #427
    a wiadomo juz cos moze na temat fpp w opokerze? mozna juz cos z nimi zrobic?

  8. #428
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    a wiadomo juz cos moze na temat fpp w opokerze? mozna juz cos z nimi zrobic?
    niet

  9. #429
    chyba w ogole to popie*dolili bo kiedys przynajmniej na gorze byla zakladka 'fpp shop', gdzie pisalo ze kiedys tam bedzie uruchomiony, a ze czesto musieli przesuwac na nastepny kwartal, to zrezygnowali ;D

  10. #430
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Moze wyrobiles bonus od depozytu? w tym wypadku zostanie to odpisane od dodatkowego bonusa po 15-tym i wtedy wyplaca Ci mniej lub zero jesli to wieksza kwota.
    No i wczoraj i dzisiaj wpłyneły raty dodatkowego bonusa, wiec dalej nie wiem skad sie ta kasa wziela, no ale nie wnikam juz.

    Mam jeszcze jedna sprawe:

    Ostatnio bylem zmuszony zmienic e-maila na Bossie. Po tym zmiana niestety dokonala sie tylko na koncie glownym, jednak jesli chce zrobic depozyt lub wyplacic srodki za pomoca MB to widnieje tam caly czas stary e-mail. Oczywiscie pisalem kilkukrotnie do supportu, zeby mi recznie zmienili na nowego w opcjach wyplaty MB. No ale oni odpisali mi ze zmienic maila moge tylko i wylacznie ja sam, a jesli nie jest to mozliwe to mam sie skontaktowac z MB i tam spowrotem dodac sobie starego maila. NO wielkie LOOOOLLLLLL. Tyle ze ja dalej nie moge wyplacac kasy i nie wiem za bardzo co zrobic. Moze ma ktos jakis pomysl?

    Oczywiscie dodanie spowrotem starego maila do konta MB nie jest mozliwe,

    Pozdrawiam