Strona 57 z 58 PierwszyPierwszy ... 74755565758 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 579

Wątek: Boss media

  1. #561
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Wygeneruj co najmniej 600EUR rake a dostaniesz bilet do donkamenta z niesamowitą główną nagrodą wartą aż 400EUR.
    To doprawdy przerażające

  2. #562
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    jdx warunki promocji spełni max 10 osób, promocja łączy się z pozostałymi więc nie jest dla 'debili'

    Ale trolololo musi być Pozdrawiam!

  3. #563
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Maksymalnie tylko 10 osób spełni wymagania i nie wykorzystujecie tego faktu w reklamie?! Coś mi tu mocno śmierdzi.

  4. #564
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Tak jdx, tylko tyle osób może na tą chwilę spełnić warunki promocji. Jeśli nie wierzysz, to możesz śledzić wyniki na stronie:
    Wygraj Xbox 360 Kinect z P4F! - Play4Free.pl
    Kolejny update jutro w godzinach porannych.

    Mnie tam konsola nie śmierdzi, co kto lubi. Pozdro!

  5. #565
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Wyniki wyścigu:
    Na początku kwietnia informowaliśmy o wspaniałej promocji dla graczy P4F w Redbet.

    Nagrodą w wyścigu jest Xbox 360 250GB Slim z Kinect + zestawem 20 gier! Wartość nagrody to 399 euro! Do turnieju zakwalifikowało się 3 graczy, więc wyścig oferował wysoką wartość dodaną do oferty rakeback.

    Na maj proponujemy bardzo atrakcyjne warunki. Dla nowych graczy ponad 60% w gotówce + dostęp do prywatnego wyścigu oraz rake race Redbet. w tej chwili jest to najatrakcyjniejszy deal w sieci BossMedia.

    Pozdrawiam, mkiller

  6. #566
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    P.S

    Już 1088e rake dawało 64% w kwietniu. Połączenie tego z bonusem od depozytu daje ponad 80% zwrotu rake. Czy opłaca się grać? Pytanie zostawiam bez odpowiedzi..

  7. #567
    Grasz duzo?Robisz sporo rake?Mam dla Ciebie super oferte na bossmedia z prywatnym Rakerace 60 000$ co miesiac -tylko dla naszych graczy.
    Szczegoly PM albo :
    gg: 1354235
    skype: savvas25

  8. #568
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Mam pytanko,przez przypadek dowiedziałem się że pokerheaven przejmuje pokergalaxy?.Ciekawe co by było gdybym nie zapytał gdzie moja kasa za "league raked hands".Odpowiedż taka że przeleją mi na konto pokerheaven za kwiecień i maj+rake.W co nie za bardzo im wierze,zapytałem co z punktami PPG.Odpowiedż że musze je wymienić w sklepie do końca misiąca,więc wchodze i wymieniam na kilkan.....zagerków Casio.Ale nie moge złożyć zamówienia a miła Pani informuje mnie że punkty przepadły .Mozna coś zrobic z tym fantem?,narobić im jakiegoś smrodu itd....?

  9. #569
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Z tego co mi sie wydaje, pokergalaxy nie jest przejmowany przez pokerheaven, tylko po prostu konczy swoja dzialalnosc, znikaja z rynku. W mailu jest z tego co pamietam o mozliwosci kontynuacji gry na bossie, na nowo rejestrujac sie przez pokerheaven.A co za tym idzie robienie syfu, czemus co konczy dzialalnosc nie ma sensu. Odzyskac cokolwiek kosztowaloby o wiele wiecej zachodu niz to pewnie warte, o ile w ogole byloby to mozliwe.

  10. #570
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jak robienie syfu? przed zejsciem z rynku raczej powinni sie roliczyc z graczami co do centa (wyplaty/bonusy itd). Pytaj czemu przepadly itd draz temat, pozdro