Strona 52 z 58 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 579

Wątek: Boss media

  1. #511
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Od 29 sierpnia do 4 września trwa wyścig sng w boss medii. Nagrody są zacne, 12 000 ojro czeka, w 3 kategoriach wg buy inów.
    Jeśli ktoś chce do tego najlepszy deal pm me.

    Wyścig sit&go z pulą 24 000 euro!

  2. #512
    Mega oferty na sieci bossmedia.Zapraszam na priv.

  3. #513
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    60% rakeback w bossie we wrześniu + prywatny rake race dla moich graczy z pulą 8000 euro (około 15% rb extra) + 30ke race roomu. Zapraszam po szczegóły na pw, sick value!

  4. #514
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    czy ktoś dostał za sierpień indywidualny bonus rb na sportingbecie?

  5. #515
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tak. Tzn. gram na Opoker, który jest teraz częścią Sportingbetu, nie wiem czy razem wypłacają też rakeback.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 02-09-2011 o 19:07

  6. #516
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    Próbował ktoś z Was zainstalować tego moda Boss Media Mod - Cards and Table Mods for Paradise Poker - Poker Forum | Grinders.org na roomie pokerheaven?

  7. #517
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    hm.. nie wiem co tu instalować, ja tam "ręcznie" przekopiowuje pliki gdy już system pp wstanie

    tzn. mam plik wsadowy (*.bat):

    copy C:\"Program Files"\ParadisePoker\antymod\*.* C:\"Program Files"\ParadisePoker\data
    pause
    copy C:\"Program Files"\ParadisePoker\mod\*.* C:\"Program Files"\ParadisePoker\data

  8. #518
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    Cytat Zamieszczone przez BRAJAN Zobacz posta
    hm.. nie wiem co tu instalować, ja tam "ręcznie" przekopiowuje pliki gdy już system pp wstanie

    tzn. mam plik wsadowy (*.bat):

    copy C:\"Program Files"\ParadisePoker\antymod\*.* C:\"Program Files"\ParadisePoker\data
    pause
    copy C:\"Program Files"\ParadisePoker\mod\*.* C:\"Program Files"\ParadisePoker\data
    Zrozumiales o co pytam, czy trzeba narysowac?

  9. #519
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale modów w BossMedii się nie instaluje, trzeba albo ręcznie kopiować pliki za każdym razem (bo jak program wykrywa, że nie są oryginalne, to ściąga je z powrotem z serwera), albo właśnie poprzez plik .bat. Jest zresztą to wyjaśnione na stronie, do której dałeś linka.

  10. #520
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez artek Zobacz posta
    Zrozumiales o co pytam, czy trzeba narysowac?
    grzeczniej chłopcze, nie musisz być bezczelny i chamski gdy Ci pomagam