Strona 36 z 58 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 579

Wątek: Boss media

  1. #351
    tez tak kurwa macie ze jak wyplacicie kase z boos medi to pozniej macie w huj zjebany downswing ? dzisiaj w ciagu dnia przegralem 5 razy AA vs KK !!!! alliny preflop poza tym nascie razy lepsza parke kontra mniejsza z shortami do tego takie rarytsasy jak Qt82 ja QQ przeciwnik 88 i 8 na river lub 67J ja 66 przeciwnik KJ i turn i river 77 ;/ i kurwa inne az nie chce mi sie wymieniac
    poza tym czemu do huja daja rake w 10 ratach to jest jakies nienormalne
    jesli ktos ma jakis inny fajny roow do zaproponowania to ja sie na to pisze

  2. #352
    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta
    tez tak kurwa macie ze jak wyplacicie kase z boos medi to pozniej macie w huj zjebany downswing ? dzisiaj w ciagu dnia przegralem 5 razy AA vs KK !!!! alliny preflop poza tym nascie razy lepsza parke kontra mniejsza z shortami do tego takie rarytsasy jak Qt82 ja QQ przeciwnik 88 i 8 na river lub 67J ja 66 przeciwnik KJ i turn i river 77 ;/ i kurwa inne az nie chce mi sie wymieniac
    poza tym czemu do huja daja rake w 10 ratach to jest jakies nienormalne
    jesli ktos ma jakis inny fajny roow do zaproponowania to ja sie na to pisze
    Ja też zawsze wpierdol dostaje po tym jak mi rakeback wypłacą :P Ale to dla mnie wygląda tak że więcej fishy= większa wariancja ale i przy tym wiekszy winrate. Jak chcesz mieć spokojny winrate bez cyrków to idź na nitpoker albo party,ftp więcej regów,mniej donków. Bad beaty są wszędzie,nic nie poradzisz

  3. #353
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    ja wczoraj wyplacilem, ale mimo to chinczyk nie wlaczyl doomswitcha i zrobilem 7bi

  4. #354
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    ja wczoraj zrobilem wyplate i wjebalem 6 meczy HU z rzedu, co dzieje sie bardzo bardzo rzadko

  5. #355
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Trzeba chyba poddział na forum zrobic - teorie spiskowe

  6. #356
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    tez zrobilem cashout i z cudnej majowki + 7 BI zrobiło się total - 6BI

  7. #357
    ktos wie czy na opoker otworza kiedys ten ffp shop ? bo pisza tylko ze niby w tym roku; jeszcze dwa miesiace temu pisali ze otwarza w pierwszym kwartale tego roku niedlugo napisza ze w 2011 a potem ze w 2012 itd. poza tym mam nadzieje ze jak otworza to bedzie mozna uzyc punkotw ktore juz sie zdobylo a nie ze dopiero te nowo zdobyte (poza tym jak otworza ten sklep to jak wszyscy sie rzuca to opoker bedzie mialo ladny downswing wiec patrzac z ich strony tak mi sie wydaje ze nie otworza tego sklepu nigdy

  8. #358
    Niby mają otworzyć w sierpniu. Tyle że nawet jeśli otworzą to będzie to pewnie działało jak na PokerHeaven gdzie zakupy w sklepiku są odejmowane od rakebacku, więc nie ma co się ekscytować. Ja wole rakeback od sklepiku, sam mogę sobie kupić jakieś pierdoły

  9. #359
    jak to odemjmowane od rakea >>?? to po huj te pkt leca !!! sa niewazne normalnie jak w whose line is it anyway
    ja to licze zeby sobie te pkt wyjebac na jakis turniej live to bylby dobry deal ale jak maja odebrac cos z raku to ja mam w dupie taki interes
    chyba sie na golfa przerzuce tam i wieksze pieniadze i green i nie ma bad beatow tylko polacy sa slaby w kazdym sporcie wiec nie wiem czy cos osiagne

  10. #360
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    W wiekszosci roomów wybiera sie rakeback lub zakupy za punkty w sklepie zamiast rakebacku, mysle ze tu bedzie podobnie (tak jak ktos wspomnial w poker heaven jest tak to rozwiązane).