Strona 51 z 58 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 579

Wątek: Boss media

  1. #501
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A jak długo tam nie grałeś? Bo ja też mam dłuższą przerwę i zmartwiłeś mnie trochę, że mogą także mi rakeback zabrać...
    Twoje konto jest w porzadku

    Savvas

  2. #502
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Jeśli ktoś szuka pewnej oferty rb w boss medii to niech pisze. rakeback wypłacany w 100% na konto gracza, żadnych przelewów via Moneybookers etc. 100% pewność otrzymania kasy.
    Wypłaty w kilka h, oferta przebijająca wszystkie deale oferowane tutaj na forum. PM lub gg 6457480

  3. #503
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przy transferze konta z Opoker do Sportingbet mi kasę gdzieś wcięło. Nie było tego dużo, ale i tak mam nadzieję, że się z tym wyrobią, bo będzie wkurw

  4. #504
    nie widzę wogóle stołów na bossie, wczoraj mnie wywaliło....... ma ktoś też jakieś problemy po upgradzie softu?

  5. #505
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Nope, u mnie wszystko działa bez problemowo Sprawdź filtry

  6. #506
    Cytat Zamieszczone przez MMichal Zobacz posta
    nie widzę wogóle stołów na bossie, wczoraj mnie wywaliło....... ma ktoś też jakieś problemy po upgradzie softu?
    wczoraj była rzeczywiście faza że nie było widać stołów, ale dzisiaj już wszystko ok poza jednym kolesiem który pisał ze mu hm nie działa po aktualizacji softu.

  7. #507
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Przy transferze konta z Opoker do Sportingbet mi kasę gdzieś wcięło. Nie było tego dużo, ale i tak mam nadzieję, że się z tym wyrobią, bo będzie wkurw
    Wszystko powinno byc ok.Jak cos to daj znac na gg do Savvasa

  8. #508
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Już jest ok. Okazało się, że ponoć wysyłali mi jakieś maile z prośbą o zatwierdzenie transferu kasy. Tylko że ten p*******y Onet wszystko blokuje, tak samo nie mógł mi dojść automatyczny e-mail z nowym hasłem (nawet w spamie go nie było).

  9. #509
    No tak to jest z naszym onetem i O2.Blokuje maila potwierdzajace czasami

  10. #510
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Jeśli ktoś szuka 'sweat' deala w boss medii, to w tym miesiącu extra 10% rakeback

    30% rb + 10% rake chase w lipcu + 200% do 1ke (20%rb) + prywatny race 8000e (około20%rb) + 25 000e race roomu= valuetown

    Info na pw