Strona 10 z 58 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 579

Wątek: Boss media

  1. #91
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ja tak nie miałem grając na jednym z roomów boss. Grając jednak na kolejnym, tak mam. Najlepiej jak sie stół zawiesi, a soft wyłączy. Nie możesz stołu zamknąć, bo trzeba dokończyć ręke. Nie wiem kto to wymyślił

  2. #92
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Czy Wam też się zdarza, że co jakiś czas okno ze stołem się zamyka w czasie gry i po chwili się otwiera na nowo? Jak temu zapobiec? Czasami mnie wysadza ze stołu z tego powodu...
    Od początku listopada trochę grinduję na BM i też tak mam ...

    Najgorsze, że dzieje się to podczas akcji na stole i nie można mówić o problemach technicznych z mojej strony (np. Internet), gdyż dzieje się to tylko z jednym stołem na kilka.

    W listopadzie straciłem min 1 bi przez to, że przeładowywało mi stół podczas akcji i wracałem jako sit out ... no ale na moich stawkach to nawet nie ma co składać reklamacji

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    to jest norma w bossie mnie czesto zamyka jeden stolik ktory po kilku sekundach ładuje sie na nowo

  4. #94
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Mam pytanie co do VIP store roomów z sieci boss. Czy elektonika np:monitory są wysyłane?

  5. #95
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Działa bezproblemowo HM na bm?

  6. #96
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Nie udało mi się odpalić.
    Ale za to ostatni PT działa jakby to starsy były.

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    HEM od nastepnej bety bedzie dzialac na BM + bedzie multicurrency, wiec PT3 moze sie ostatecznie schowac.

  8. #98
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W takim razie poczekam na nową betę

  9. #99
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Działa bezproblemowo HM na bm?
    Mi właśnie coś zaczęło pierdzielić. Wszystko ładnie konwertuje rece, wczytuje do bazy danych, ale HUD nie wyświetla się na połowie stolików...

  10. #100
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Da się jakoś na Bossie ustawić przyciski betowania 1/2, 3/4 pota itd? Póki co betowałem paskiem ale zauważyłem, że inni chyba betują przyciskami. A może to od skinu zależy- gram na Opoker.