Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kupie Ksiazki

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    witam

    jak w temacie, kupie ksiazki o tematyce pokerowej, najchetniej nowe lub w idealnym stanie. oferty z tytulem i cena poprosze na PW.

    najchetniej tyluly:

    -Professional No-Limit Hold 'em: Volume I
    -The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success
    -trylogia Harringtona
    -Caro's Book of Tells, the Body Language and Psychology of Poker
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 30-01-2008 o 19:26

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    chętnie kupie również pierwsze 2 pozycje

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    czemu nie amazon.de, Panowie ?

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    na .de? ceny maja ok. 50% wyzsze niz na co.uk, gdzie jeszcze pracuje moj kumpel i moge miec 10% znizki, tylko nie chce mi sie czekac, wiec myslalem ze ktos moze mi cos podesle "na szybko"

    moze jednak ktos cos odstapi, a jak nie to zamowie jakis pakiecik z UK.

    pozdr

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    alescie sie uwzieli na ten .de

    z moich obliczen wynika, ze cena zestawu ktory podales wyjdzie na obu amazonach praktycznie ta sama (glownie przez HOH3 ktory kosztuje 20 euro albo 21 funtow)

    poza tym na co.uk nie ma aktualnie HOH2 chyba

    no i ostatnia rzecz, koszt wysylki, jesli dobrze sie doczytalem w co.uk zaplacisz 5 funtow za paczke i 3 funty za kazda ksiazke, czyli lacznie 23 funty czyli ponad 30 euro

    na .de cala wysylka to 6 euro

    nie chce mi sie wypelniac zamowien na obu stronach, ale sadze ze nawet uwzgledniajac Twoj 10% rabat wyszloby Ci taniej na .de, nie mowiac o osobach bez koligacji w amazon.co.uk

    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale to ja chce kupic ksiazki

    mam rabat + wysylke za free, wiec nie bardzo rozumiem. generalnie to ja tu chce kupic ksiazki od kogos, a nie dyskutowac nad wyzszoscia (nizszascia) .de

    PS. a jak ci sie podoba cena harrington cash games na co.uk? 32 funty to nawet sporo taniej niz cena w USA za komplet.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    rozumiem, ze rozmawiamy o Twojej potrzebie kupna tych ksiazek, ale napisales np. "na .de? ceny maja ok. 50% wyzsze niz na co.uk" , wiec wolalem ogolnie wyjasnic, dla osob ktore w przyszlosci beda chcialy zamowic cos z amazona i beda przeszukiwaly forum

    z wysylka za free oczywiscie wyjdzie Ci taniej z co.uk, ale kazdy inny musi placic az 30 euro za sama wysylke


    HCG co.uk 32 funty + 5 za paczke + 6 za ksiazki = 43 funty, czyli kolo 58 euro

    HCG .de 50 euro + 6 za paczke = 56 euro

    wiec ciut taniej na .de, a z kazda kolejna zamawiana ksiazka ta roznica powinna sie powiekszac

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ale sie uparles wasc

    generalnie powiem tak, kazdy, ale to kazdy na 100% ma jakiegos znajomego w UK, w koncu to teraz taka mala polska, wiec nie ciezko bedzie poprosic kolege zeby podeslal nam ksiazeczki paczka do PL, albo za 2 funty dla kierowcy autobusu

    mam nadzieje ze to juz koniec off top. ?