Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś oglądać HSP na TVN Turbo

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie tak

    112 83.58%
  • Coś o pokerze, ale nie HSP

    14 10.45%
  • Nie potrzebne mi to.

    8 5.97%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    napisalem dzisiaj do TVN Turbo czy nie mogą tego typu programów wlaczyc do ramowki zamiast jakichs 'pierdol o zabkach' typu wedkarstwo czy straz pozarna... co o tym sadzicie? mozeby tak zorganizowac jakas akcje wysylania maili do tvnturbo o emisje czegos, czego ogladalnosc przekroczy 10 osob na odcinek

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    od wedkarstwa to sie odp...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 31-01-2008 o 08:10 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    to mogloby sie udac z mma (mixed martial arts) byla podobna sytuacja jak z pokerem, taka niszowa dyscyplina sportuw polsce, ale ludzie z forum zrobili taka akcje i sie udalo. Zawsze warto sprobowac

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Eeej, to o straży pożarnej mi się podoba

    A tak serio, to wędkarzy jest imho więcej w Polsce, niż pokerzystów. Ale spróbować można.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    od wedkarstwa to sie odp...
    sam lowie... ale ogladac to w TV?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Eeej, to o straży pożarnej mi się podoba

    A tak serio, to wędkarzy jest imho więcej w Polsce, niż pokerzystów. Ale spróbować można.
    a wedkarzy posiadajacych TVN Turbo? ;p

  7. #7
    GuestJ Guest
    Chętnie się dołącze i wyśle ze swojego adresu :P
    Tvn turbo jest chyba w kazdej sieci kablowej, przynajmniej ja mam w standardzie.
    Oglądałbym chętnie relacje z jakiś turniejów, niekoniecznie HSP. Choć jak to poleci to pewnie nie pogardzę... BTW szkoda że na Eurosporcie przestali puszczać, ja się dzięki temu po części wkręciłem. Dużo osób to pewnie interesowało.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 30-01-2008 o 18:50

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    dobry pomysl sprobowac nie zaszkodzi

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    od wedkarstwa to sie odp...
    A podobno łowienie ryb uspakaja

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ok wyslalem :P troche sie rozpisalem, nie wiem czy dobrze, bo pewnie sie im nie bedzie chcialo czytac hehe wyszlo cos takiego:

    Witam!

    Od jakiegoś czasu można w Polsce zaobserwować wzrastająca popularność pokera, szczególnie jej odmiany: Texas Holdem. Świadczyć o tym może chociażby zainteresowanie osób znanych publicznie, jak np. Przemysław Saleta, Michał Wiśniewski, Agnieszka Rylik (która co warto nadmienić, startuje z powodzeniem w większych turniejach europejskich). Również największy polski turniej (Polish Poker Tour) zbiera coraz większa liczbę uczestników. Sam, zaczynając swoja przygodę z Texas Holdem, mogę stwierdzić, ze mimo tego, iz minął dopiero rok, przez ten czas wiele się zmieniło. Głównie za sprawa internetu, gdzie powstaje coraz więcej stron traktujących o tej tematyce, a pokerowe fora tętnią życiem.
    Myślę, ze nie można pozostać obojętnym na to zjawisko Dlatego zwracam się do Państwa z pytaniem i zarazem prośbą, czy jest możliwa emisja programu związanego z pokerem. Jako przykład mogę podać świetne pokerowe show: High Stakes Poker. Jest to program, w którym przy jednym stole spotykają się najlepsi pokerzyści świata wraz z tymi bardziej zamożnymi amatorami. Co wynika z tej mieszanki ? Wielkie emocje i przede wszystkim pule, często przekraczające $500.000. A to gwarancja popularności, co potwierdza fakt, iż za oceanem wyemitowano juz 4 sezony High Stakes Poker i planowany jest kolejny.
    Może w takim razie warto spróbować u nas ?