Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś oglądać HSP na TVN Turbo

Głosujących
134. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zdecydowanie tak

    112 83.58%
  • Coś o pokerze, ale nie HSP

    14 10.45%
  • Nie potrzebne mi to.

    8 5.97%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ale moze lepiej poker after dark?!!?

  2. #12
    jak dla mnie to moze byc cokolwiek, byle byly tam duze nazwiska i dobry poker...

    moze byc i wesoly mix wszystkich programow, byleby mozna ogladac pokerka na swiatowym poziomie

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Jeśli operacja się powiedzie, to masz u mnie piwo

  4. #14
    tez cos do nich jutro wyskrobie pewnie sie okaze ze tvn juz o czyms takim myslal. Wkoncu to oni pokazuja newsy o Agnieszce Rylik. Widac zauwazyli ze trzeba sie tym zainteresowac, a moze jeszcze nie do konca wiedza jak to zrobic.

  5. #15
    chetnie przyjme piwo ogladajac pierwszy odcinek ktoregos z pokerowych szoł

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Ja również wysłałem z ich strony informacje, że poker byłby dobrym produktem zarowno dla nich jak i dla widzów

    Zobaczymy czy cos wyjdzie z tego. Jak ktos dostanie odpowiedz to niech ja wklei tutaj

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    ok wyslalem :P troche sie rozpisalem, nie wiem czy dobrze, bo pewnie sie im nie bedzie chcialo czytac hehe wyszlo cos takiego:

    Witam!

    Od jakiegoś czasu można w Polsce zaobserwować wzrastająca popularność pokera, szczególnie jej odmiany: Texas Holdem. Świadczyć o tym może chociażby zainteresowanie osób znanych publicznie, jak np. Przemysław Saleta, Michał Wiśniewski, Agnieszka Rylik (która co warto nadmienić, startuje z powodzeniem w większych turniejach europejskich). Również największy polski turniej (Polish Poker Tour) zbiera coraz większa liczbę uczestników. Sam, zaczynając swoja przygodę z Texas Holdem, mogę stwierdzić, ze mimo tego, iz minął dopiero rok, przez ten czas wiele się zmieniło. Głównie za sprawa internetu, gdzie powstaje coraz więcej stron traktujących o tej tematyce, a pokerowe fora tętnią życiem.
    Myślę, ze nie można pozostać obojętnym na to zjawisko Dlatego zwracam się do Państwa z pytaniem i zarazem prośbą, czy jest możliwa emisja programu związanego z pokerem. Jako przykład mogę podać świetne pokerowe show: High Stakes Poker. Jest to program, w którym przy jednym stole spotykają się najlepsi pokerzyści świata wraz z tymi bardziej zamożnymi amatorami. Co wynika z tej mieszanki ? Wielkie emocje i przede wszystkim pule, często przekraczające $500.000. A to gwarancja popularności, co potwierdza fakt, iż za oceanem wyemitowano juz 4 sezony High Stakes Poker i planowany jest kolejny.
    Może w takim razie warto spróbować u nas ?
    A to kazdy ma napisac wiadomosc do nich o takiej tresci jak tu przedstawiles, czy mozna swoja napisac? Aha i gdzie im to wyslac? Na e-mail, na adres pocztowy czy moze jeszcze gdzies?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    z tymi czestymi pulami powyzej 500k$ to kolega troche przesadzil

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez jacun Zobacz posta
    A to kazdy ma napisac wiadomosc do nich o takiej tresci jak tu przedstawiles, czy mozna swoja napisac? Aha i gdzie im to wyslac? Na e-mail, na adres pocztowy czy moze jeszcze gdzies?
    nie no, raczej nie zamiescilem to raczej dla ludzi, ktorzy nie wiedza co napisac (albo jesli to co napisalem, jest beznadziejne, to przyda sie jako wskazowka, czego nie nalezy napisac )

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    z tymi czestymi pulami powyzej 500k$ to kolega troche przesadzil
    tak naprawde mialem napisac ponad $1.000.000 ale sie powstrzymalem