Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    mam image luźnego agresora czyli domyśli się że chcę ukraść pulę i ma świadomość, że SB to fish i bez względu na wszystko pushuje jak każdy SHORT przy takiej puli, dlatego jak ma parę<Q to da call

    żadnych dobrych informacji na temat BB
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 15:36

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Chyba ci się tylko tak wydaje, że masz taki image, bo do loose agressive to ci jeszcze sporo brakuje. Ja gram LAGa i jeśli chcesz też tak grać to proponuje ci zastosować się do moich wskazówek na temat tego rozdania i pogłówkować i wyciągnąć wnioski. Bardziej analizując te 2 rozdania pasuje mi styl do ciebie loose passive.
    No i nie sądze żeby TAG mając parki mniejsze od Q sprawdził raisa all in, bo przecież nie może być pewien tego czy ty nie zrobisz reraise na flopie po jego zimnym callu. A nawet jeśli to zrobi mając te parki to i tak jesteś w dupie. Ratowałby cię jeszcze tutaj turn, ale teraz to już jest śliska sprawa skoro TAG zrobił zimnego calla a pot jest już spory. Igiel musisz czytać gre, przewidywać i wyciągać wnioski, a przede wszystkim uzyskiwać informacje robiąc gre.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 31-01-2008 o 16:00

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No własnie, Igieł pisze nam tu co chwilę o badbeatach, problemach, schodzeniu na NL25 itd, a tu przez tydzień-dwa miał taki rush, że zbudował rolla na NL200

  4. #14
    LOL Pan fish normalnie wymiata,NL50 NL25 NL200 i to wszystko w ciagu paru dni respekt dla ciebie,a może ty na farta losujesz jakie w danym dniu grasz stawki,wracaj na NL5 gdzie twoje miejsce a nie świruj mi tu buha

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    To było na NL100
    Mam bankroll na NL50 ale chcę jeszcze pograć na NL25, bo mam zamiar grać na i4poker a tam jest euro i potrzebny większy bankroll.

    NL100 gram jak mnie wkurzą luźne gwiazdy, aby się uspokoić.
    Na NL100 mam dodatkowy mini bankroll - czyli kasa na cash-out z bonusów.

    Może ktoś odpowiedzieć na zadane pytanie
    Co jest bardziej opłacalne check czy bet (2 rozdanie)
    ??
    Teoria Nowego mi nie pasuje.
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 17:52

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jak dla mnie to nowy wyczerpał temat jeśli chodzi o drugie rozdanie.

    PS. Co to za room, gdzie na NL100 są blindy po 2$?

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    błąd konwertera chyba

    Czyli mimo tego co się działo PF betujecie?!

    jestem w szoku


    ps tak Nowy jestem loose passive i mam AFF 4,0 na NL100

    ps2 nie piszę o badbeatach tylko o rybkach, które w grupie są jak piranie
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 31-01-2008 o 18:06

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    co ty pierdolisz ze nie jestes pasywny wchodzisz z taka reke i zupelnie bez pomyslu , jestes na pozycji na flopie checki do ciebie i ty tez check wiec teraz to juz fold , w sumie nowy ci to juz wszystko rozpisal

    a po ilu tekach masz to aff=4 po 10?

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    TAK check/fold, bo SB jest agresorem w tym rozdaniu, a BB obstawiam na parę. Byłem pewny, że SB chciał dać check/raise i dlatego uznałem, że bet jest bez sensu.

    Najwidoczniej błedna analiza skoro wszyscy popierają Nowego.

  10. #20
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Igiel miałeś idealną sytuacje do tego żeby wygrzebać się z tego gówna jakim było twoje 62off. Wszystko ci sprzyjało, nawet turn po którym bb na 90% by się złożył po twoim konkretnym becie, który to by był poprzedzony agresją na flopie. Moim zdaniem po prostu za wysokie stawki dla ciebie i boisz sie atakować i wkładać kase do puli.